Wyniki konkursu. Sprawdź kro wygrał zestaw Aquaphor z herbatą TEEKANNE

Moi drodzy,
kolejny konkurs za nami. Wraz ze sponsorem nagród dziękuję Wam za tak liczny udział. Wybór zwycięskich odpowiedzi był naprawdę trudny. Tych, którym się dziś nie udało zapraszam do udziału w innych konkursach. Wciąż trwa jeden z nich – pamiętajcie, że to od Waszej frekwencji będzie zależeć czy pojawią się kolejne ciekawe konkursy. A wracając do wyników… Nie przedłużając dłużej zestaw zawierające dzbanek filtrujący AQUAPHORE, książeczkę „Najlepsze diety na cały rok” i herbatę TEEKANNE LOVE wędruje do:

Pani Izabeli J.

„Mówiąc nieco żartobliwie: herbatę TEEKANNE robię sobie rano, a sięgam po nią wieczorem 🙂 Taki już los zapracowanej mamy,: gdy tylko chwycę kubek, by zanurzyć usta w tym cudownym naparze, rozlega się głośne: „Mamooooo, ona mi zabiera! Mamo, chodź szybko! Mamo, nie mogę znaleźć mojej lalki!” Ale nie szkodzi – na szczęście ta herbata smakuje idealnie zarówno na ciepło, jak i na zimno”

i Panu Michałowi T.

Codziennie od rana budzę moją drugą połowę pocałunkiem i przygotowuję dla niej naszą ulubioną herbatę. 🙂
Sięgam również po nią przy rodzinnych spotkaniach, częstując swoich najbliższych.
Nie ma nic lepszego niż spędzony razem czas przy wspólnym stole z dodatkiem herbatki i przekąsek. Z masą wspaniałych opowieści dziadka czy babci 🙂 Każda wspólnie spędzona chwila, to słodka nauka, tak słodka jak herbata popijana podczas wspominek, będąca naszym remedium dla pędzącego świata. 🙂
W końcu miłość to uczucie zawarte w czynach, nie w samych słowach.”

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz