Wygraj voucher na zakupy w sklepie Ecolu

Witajcie moi drodzy,

czy u Was też taka brzydka pogoda? W takie dni najczęściej zabieram się za generalne porządki. Ostatnio testuję produkty od Ecolu. Są naprawdę dobre, ale o tym już niedługo w osobnym poście. A dziś… Dziś wraz z firmą Ecolu zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są aż 3 vouchery na zakupy w sklepie https://ecolu.pl/ o wartości 50 zł + darmowa wysyłka. Wygrywają 3 osoby, jedna osoba może wygrać 1 voucher.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Napisz dlaczego voucher na zakupy w sklepie Ecolu powinien trafić do ciebie.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego voucher na zakupy w sklepie Ecolu powinien trafić do ciebie.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 vouchery na zakupy w sklepie https://ecolu.pl/ o wartości 50 zł + darmowa wysyłka. Wygrywają 3 osoby, jedna osoba może wygrać 1 voucher.
 5. Sponsorem nagród jest Ecolu. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Ecolu oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 10.06.2020 do 24.06.2020 (włącznie). Uwaga! Czas trwania konkursu został przedłużony do 26.06 (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz