Wygraj paczkę produktów BIO od Fit Supply

Moi drodzy,

dziś coś dla wielbicieli zdrowych, pysznych produktów. Wraz ze sponsorem  – Fit Supply, zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest paczka produktów BIO ze sklepu Fit Supply o wartości 100 zł (mix produktów).

Zadanie konkursowe jest proste:

Napisz dlaczego paczka od Fit Supply powinna trafić do ciebie?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego paczka od Fit Supply powinna trafić do ciebie?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Paczka produktów BIO ze sklepu Fit Supply o wartości 100 zł (mix produktów). Za skomponowanie paczki odpowiada sponsor. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem głównej nagrody jest Fit Supply. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora Fit Supply oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 01.03.2021 do 10.03.2021 (włącznie). Konkurs został przedłużony do 14.03 (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

7 comments

 1. Karolina says:

  Jeśli paczka od Fit Supply trafi w moje ręce, to będę szczęśliwszą osobą! Po prostu najzwyczajniej w świecie bardzo mnie ta wiadomość ucieszy i z przyjemnością podzielę się newsem i smakołykami z bliskimi! Radości z wygranej nie sposób z niczym porównać! Produkty śniadaniowe, tj. platki dostarczą mi dobrej energii, pyszne batony dodatkowej dawki endorfin, makarony i kasze zagrają pierwsze skrzypce podczas wspólnego posiłku z przyjaciółmi z udziałem krewetek w roli głównej, a suszone owoce zabiorę ze sobą na jeden z naszych weekendowych spacerów, ponieważ bardzo lubimy „podjadać” między posiłkami, więc nic się nie zmarnuje!

 2. Karolina says:

  Paczka od Fit Supply powinna trafić w moje ręce, ponieważ mam już co najmniej kilka pomysłów na dania z Waszymi makaronami i kaszami w roli głównej, a batoniki i suszone owoce zadbają o mój dobry nastrój między posiłkami dostarczając odpowiedniej dawki endorfin. Wyobrażam sobie pyszne obiady z Waszym makaronemi spaghetti z czarnej i czerwonej fasoli w połączeniu z królewskimi krewetkami, ostrą papryczka i sosem sweet chill albo kaszę jęczmienną z ozorkami cielęcymi i brokułami w sosie pieczarkowym, mmmm! Bardzo chętnie poznam smak musli orzechowego albo wrócę wspomnieniami do czasów dzieciństwa rozkoszując się śniadaniem z płatkami jaglanymi lub ryżowymi. Uwielbiam orzechy laskowe w czekoladzie i wafle. Kocham suszone morele i mango <3
  Reasumując Wasze produkty sprawią mi dużo radości! Liczę na Was!

  Karolina (kaarlajnn@op.pl)

 3. Małgorzata says:

  (F)antastycznie byłoby wygrać zestaw zdrowych smakołyków
  (I) móc przetestować ich energetyczne właściwości.
  (T)reningi z takim pysznym wsparciem
  (S)złyby mi na pewno jak z płatka.
  (U)wielbiam słodycze, ale tylko te zdrowe:
  (P)ełne witamin i cennych protein.
  (P)rezent od Fit Supply bardzo by mnie więc ucieszył,
  (L)ekkie, ale pożywne batony nie poleżałyby długo w szufladzie.
  (Y)yy… Chyba niczego nie muszę dodawać? 🙂

  Akceptuję.

 4. Małgorzata says:

  Paczka od Fit Supply pomogłaby mi wybudzić się z zimowego snu. Przebiśniegi zaczynają już kwitnąć, ptaki porzucają karmniki, niedźwiedzie powoli wynurzają się ze swoich gawr, a ja wciąż nie mogę odnaleźć w sobie dość energii, by należycie powitać wiosnę. Słodkie batony i inne zdrowe przekąski dodałyby mi sił, które mogłabym wykorzystać podczas wycieczek rowerowych albo pieszych wędrówek – rozkwitająca przyroda to świetne tło dla delektowania się smakiem czekolady i bakalii. Zawartością paczki podzieliłabym się zapewne ze swoim znajomym – sceptykiem, który wątpi, by ekologiczne, wegańskie produkty mogły być prawdziwą ucztą dla podniebienia. Zaprosiłabym go na małą degustację i z satysfakcją (oraz pewnym żalem – w końcu jestem tylko człowiekiem, w dodatku dość łakomym), patrzyłabym, jak wcina pyszny, krzepiący poczęstunek i zmienia swoją opinię o zdrowej żywności. Może następną taką paczkę dostałabym właśnie od niego?

  Akceptuję.

 5. Małgorzata says:

  Fit Supply chcę wygrać, bo
  Kocham wszystko, co jest BIO!
  I orzechy, i migdały –
  Zapas chcę ich mieć niemały.
  Wege baton dostać w ręce –
  Czegóż można by chcieć więcej?

  Fit Supply niech mnie ratuje,
  Bo energii mi brakuje!
  W zdrowym ciele zdrowy duch,
  Lecz by swoje wprawić w ruch,
  Proteiny dostać muszę.
  Pyszne? Słodkie? To się skuszę!

  Akceptuję.

 6. Agnieszka says:

  Od niedawna mój tato postanowił zacząć się zdrowo odżywiać, liczy też że uda mu się zachecic do tego mamę, więc myślę że taki prezent – niespodzianka byłby super zachęcający dla nich?

Dodaj komentarz