Wygraj 1 z 3 kaw od Cafe Panamera

Moi drodzy,
 
dziś coś dla wielbicieli kawy 🙂 Wraz ze sponsorem – Cafe Panamera, zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są pyszne kawy 🙂  W konkursie wygrywają 3 osoby, każda może wygrać 1 kawę 250 g spośród trzech rodzajów: Czarna Magia, Blady Świt, Nocny Łowca (patrz punkt 4 regulaminu).

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Wystarczy, że dokończysz zdanie: „Uwielbiam kawę za…”

I spełnisz pozostałe warunki konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:

  Wystarczy, że dokończysz zdanie: „Uwielbiam kawę za…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, pyszne przepisy itd  Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na FacebookKażda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, można pominąć w przypadku odpowiedzi na FB).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3×250 g kawy Cafe Panamera. W konkursie wygrywają 3 osoby, każda może wygrać 1 kawę spośród trzech rodzajów: Czarna Magia, Blady Świt, Nocny Łowca. Rodzaj kawy uczestnik wskazuje przy odpowiedzi na zadanie konkursowe (w przypadku braku wskazania lub gdy laureaci wybrali ten sam rodzaj kawy, organizator zastrzega sobie wysyłkę rodzaju kawy w sposób losowy).
 5. Sponsorem nagrody jest Cafe Panamera  Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Cafe Panamera oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 14.08.2020 r. do 29.08.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4-5 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz