Wygraj 1 z 2 zestawów soków od Herbeo

Witajcie moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do kolejnego wspaniałego konkursu. Tym razem STAWIAMY NA ZDROWIE 😀 Do wygrania są aż 2 zestawy naturalnych soków od Herbeo. W skład każdego zestawu wchodzą:

 • Sok z aloesu
 • Sok z malin
 • Sok z aceroli z miąższem

Co zrobić, by wygrać? Zadanie jest proste:

Napisz dlaczego zdrowe soki od Herbeo powinny trafić do Ciebie?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego zdrowe soki od Herbeo powinny trafić do Ciebie?

   

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Dwa zestawy soków: sok z aloesu sok z aceroli z miąższem, sok z malin. Wygrywają 2 osoby. Jedna osoba może wygrać wyłącznie jedną nagrodę (1 zestaw soków).
 5. Sponsorem nagród jest Herbeo Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Herbeopl oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 06.02.2020 r. do 20.02.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz