W krainie zdrowej słodyczy. Współpraca z Raw and Happy.

W krainie zdrowej słodyczy. Współpraca z Raw and Happy

Wpis archiwalny (z poprzedniej wersji bloga)

Moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do wspaniałego świata zdrowej słodyczy, w który wprowadza nas firma “Raw and Happy”.

Raw Food, czyli surowe zdrowie!

Produkty od “Raw and Happy”, to samo zdrowie. Bez dodatku cukru, bez glutenu, bez konserwantów, bez chemii, wytwarzane ręcznie w temperaturze nie przekraczającej 45 stopni. Naturalne słodkości, którymi możemy zajadać się codziennie bez wyrzeczeń.

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta oraz fanpage na Facebook:

logo_raw_and_happy

http://www.rawandhappy.eu/

Dzięki współpracy z firmą “Raw and Happy” otrzymałam do przetestowania:

  • Gryczanki – zdrowa przekąska dostępna w 3 wspaniałych smakach (miodowe, czekoladowe, owoce leśne), oparta o kaszę gryczaną. Idealne do pochrupania w pracy, na spacerze, a także jako dodatek do zdrowych śniadań.
  • RAWNELLO – pyszne, naturalnie słodkie kulki z żurawiną. Wolne od glutenu, soi, jaj i mleka. 100% BIO. “Żurawina na czarnym lądzie” zaskoczy smakiem nie jednego.
  • Krakersy Happy classic BIO – wartościowa alternatywa dla chleba. Wytrawne krakersy – kiełkowane aktywne ziarna, nienasycone kwasy tłuszczowe Omega, źródło naturalnych lignanów, wysoka zawartość białka, niski indeks glikemiczny, wolne od soi, mleka, jaj, glutenu, konserwantów i spulchniaczy – jednym słowem samo zdrowie.
  • Pomarańczowy baton “Yummy raw bar” – idealny na małą chwilę słodkiego zapomnienia.

 

Zapraszam Was serdecznie do zaglądania na blog. Co jakiś czas będę dzielić się z Wami przepisami, które idealnie komponują się ze zdrową słodyczą od “Raw and Happy”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz