Uziemieni R.K. Lilley. Recenzja + konkurs.

Uziemieni Recenzja KonkursDziś przychodzę do Was z kolejną recenzją. W jesienne, chłodne wieczory warto usiąść w swoim ulubionym fotelu, przykryć się ciepłym kocem i wziąć do ręki coś lekkiego. Coś coś co odciągnie nasze myśli od trudów dnia codziennego, co poprawi nam nastrój, co nas odpręży. I taka właśnie jest książka R.K. Lilley „Uziemieni”. Jest to trzecia część trylogii opowiadającej o namiętnej miłości Jamsa i Bianki. I choć po literaturę erotyczną sięgam bardzo rzadko, to ta książka faktycznie umiliła mi wieczór. Autorka pisze w sposób lekki, przez co całą książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemne. Oczywiście nie jest to pozycja „wybitna”. Jednak jeśli szukacie czegoś lekkiego, prostego, lubicie romanse i erotyki o nie przesadzonych scenach miłosnych, to ta książka będzie dla Was idealna.

Historia Jamesa i Bianki zmierza w stronę burzliwego zakończenia.
Bianca nie jest w stanie zaprzeczyć swoim uczuciom. James zdał sobie sprawę, że Bianca jest dla niego najcenniejsza. Dziewczyna decyduje się zamieszkać z zabójczo przystojnym i magnetycznym miliarderem, chociaż przeczucia mówią jej, że niebezpieczeństwo jeszcze nie zostało zażegnane… Bianca nie może pozbyć się przeczucia, że czyha na nią niebezpieczeństwo. Przyszłość jest mglista i pełna niewiadomych, a przeszłość kochanków nie daje o sobie zapomnieć.
Jak będą wyglądały ich pierwsze wspólne kroki w chmurach i jak zakończy się ich gorący, podniebny romans? Zatrać się w namiętności, strachu i mrocznych sekretach. Poznaj finał niebiańskiej miłości i pozwól zabrać się na ostatni lot!

„Uziemieni”
Autor: R.K. Lilley
Objętość: 392 strony
Wydawnictwo: Editio

Uwaga! Konkurs!

Jeśli chcielibyście poznać losy Jemesa i Bianki. Cieszyć się lekturą książki w chłodne jesienne wieczory. Weźcie udział w prostym konkursie. Wystarczy, że pod tym wpisem konkursowym lub pod wpisem na Facebook (klik) dokończycie zdanie:

„Kocham czytać książki, bo…”

(np. ,bo… umilają mi każdą chwilę)

Regulamin konkursu:

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie:„Kocham czytać książki, bo…” (np. ,bo… umilają mi każdą chwilę)
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na fanpag’u na Facebook.* Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 2 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 egzemplarz książki „Uziemieni” R.K. Lilley Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest księgarnia Sensus
 6. Konkurs trwa od 10.10.2017 do 16.11.2017 r. (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Zachęcam do udziału w konkursie

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

 1. Magdalena Wojtanowicz says:

  „Kocham czytać książki, bo…dzięki nim mogę przenieść się w inny świat, świat fantazji, magii, i innej rzeczywistości. Mogę wcielić się w życie bohatera i przeżywać to co on. Ale w każdej chwili mogę powrócić do codziennej rzeczywistości ” 🙂

 2. Angelika says:

  kocham czytać książki, bo już od najmłodszych lat, na szerokim parapecie okna w moim przytulnym pokoju,na wsi, z kubkiem malinowej herbaty w ręku, odkrywałam niezapomniane do dziś historie, wyobrażając sobie przy tym wszystkie opisane miejsca i bohaterów. Czytanie zainspirowało mnie też do napisania własnej powieści.

 3. Małgosia W. says:

  Kocham czytać książki bo są to moi przyjaciele, którzy od dziecka trwają przy moim boku, rozśmieszają mnie gdy jestem przygnębiona, wywołują dreszczyk emocji kiedy pragnę adrenaliny, wyciskają łzy gdy mam ochotę się wzruszyć, zabierają w daleką podróż widząc, że potrzebuję odpoczynku a kiedy trzeba dają siłę do działania i nadzieję, że już za chwilę przyjdą piękne dni 🙂

Dodaj komentarz