Wyniki konkursu z Coffee Style

konkurs_kawa_wyniki

Moi drodzy,

27 października wraz ze sponsorem – Palarnią Kawy Coffee Style zaprasiłam Was do udziału w konkursie. Zadanie było proste:

„Podziel się przepisem na babeczki lub ciasto, które idealnie smakuje w towarzystwie kawy”

Odpowiedzi udziel w formie przepisu. Mile widziane zdjęcia, ale nie jest to warunek konieczny.

Jak zwykle zaskoczyliście mnie swoimi pysznymi pomysłami ? Na pewno wiele z nich wypróbuję. Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora za wszystkie zgłoszenia. Przez długi czas zastanawiałam się nad wyborem zwycięzcy… To było naprawdę trudne zadanie, bo mogłam wybrać tylko jeden pyszny przepis, a zgłoszeń było tak dużo… Nie trzymam Was już dłużej w niepewności.

Nagrodę w postaci 1 kilogram kawy ziarnistej – mieszanka Verona Style – 100% Arabica od Palarni Kawy Coffee Style otrzymuje Pani Karolina M. za przepis na „Ajerkoniakowca”.

Trafiła Pani w moje gusta. Już po przeczytaniu przepisu miałam ochotę przygotować, to ciasto na zbliżające się przyjęcie 😉 Gratuluję i dziękuję za podzielenie się przepisem.

Ajerkoniakowiec Pani Karolina M.

Przepis na zwycięskie ciasto znajdziecie tutaj (klik)

Uwaga! Zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz