Uwielbiamy je! Słodycze bez cukru LiLY

Słodycze… któż ich nie lubi? 😉 Pyszne, słodkie, ale… niestety nie za bardzo zdrowe. I o ile w małych ilościach, aż tak nie szkodzą, to jednak zawsze warto sięgnąć po coś lepszego. I oczywiście możemy je zastąpić warzywami, owocami (tych u nas nigdy nie brakuje). Ale… ale można też sięgnąć po zdrowsze słodycze. Tak, tak dobrze czytacie. Bo takie są właśnie słodycze LiLY od 7Pharma. Pisałam Wam o nich już w 2018 roku, gdy po raz pierwszy miałam przyjemność ich skosztować. Bo jak to zwykle bywa – każdą nowość najpierw testuję na sobie czy innych dorosłych z rodziny, a dopiero później daję dzieciom. Ale tu nie było obaw. Dory skład i… pyszny smak. Te słodycze pokocha każdy. Dlaczego i co je wyróżnia?

Dlaczego warto sięgnąć po słodycze LiLY?

Linia słodyczy LiLY łączy w sobie smak ze zdrowym sposobem odżywiania. Produkty nie zawierają cukru. Zastąpiony został on Erytrytolem, który nie zaszkodzi chorym na cukrzyce, nie „dołoży” dodatkowych kilogramów, nie pozostawi na zębach śladu w postaci próchnicy. Dodatkowo słodycze wzbogacone są o witaminy niezbędne w okresie rozwoju. Wszystkie słodycze produkowane są bez udziału laktozy i glutenu.

 

Jakie słodycze znajdziecie w ofercie LiLY?

 Żelki LiLY w dwóch wariantach smakowych

W ofercie znajdziecie żelki w dwóch pysznych wariantach smakowych – o smaku polskich owoców i o smaku owoców tropikalnych. Oba warianty uwielbiamy! Żelki są kolorowe i pyszne. Wyraźnie czuć smak owoców. Pamiętajcie tylko, aby nie przekraczać zalecanej ilości żelków – 8 żelków dziennie. I spójrzcie na te witaminy 😀

Żelki LiLY o smaku polskich owoców

* zdjęcie pochodzi ze strony https://7pharma.pl

 

Żelki LiLY o smaku owoców tropikalnych

* zdjęcie pochodzi ze strony https://7pharma.pl

Lizaki LiLY Pops

A teraz czas na lizaki… Które dziecko ich nie lubi? Moje uwielbiają. Ale… większość dostępnych na rynku lizaków niestety nie jest zdrowych lub są po prosty niesmaczne (kiedyś kupiłam jakieś w aptece… skład fajny, ale tego nie dało się jeść). A lizaki LiLY Pops? Są po prostu pyszne, choć nie są takie jak tradycyjne lizaki. Mi osobiście przypominają ciut dawne pudrowe cukierki. Ale dla mnie to nie wada, a zaleta. Nam naprawdę smakują (tak, tak sama też od czasu do czasu sobie takiego lizaczka zjem ;)).

Jakie lizaki znajdziecie w ofercie?

Lizak LiLY na dolegliwości lokomocyjne

Producenci pomyśleli o wszystkim. Tym razem lizaczek dla maluchów cierpiących na dolegliwości lokomocyjne. Moje szkraby na szczęście ich nie mają, ale pamiętam jak sama za dziecka cierpiałam. Szkoda, że wówczas nie było tak pysznego i prostego rozwiązania.

Lizak LiLY na kaszel i ból gardła

Pyszny sposób na lekki kaszel i ból gardła. Idealny w szczególności dla mojego synka, bo on nie znosi wszelkich syropków i innych leków. Oczywiście lizaczek nie zastąpi leków i wizyty u lekarza, ale przy lekkim kaszlu i dyskomforcie pomaga ? A do tego… jest po prostu pyszny.

Lizak LiLY z zestawem 10 witamin truskawkowy

Lizak LiLY z zestawem 10 witamin malinowy

Drażetki LiLY Candy

I jeszcze jeden rodzaj słodyczy – pyszne drażetki LiLY Candy. W ofercie znajdziecie cztery produkty – na gardło, z witaminą D3 oraz z zestawem witamin (w dwóch wariantach smakowych).

Zawsze mam takie drażetki w plecaczku 😉 Nawet mój mąż je lubi – choć już dzieckiem  nie jest 😉 Pamiętajcie tylko, aby nie przekraczać ilości podanych na opakowaniu (ilość drażetek, które można spożyć na dobę).

 

LiLY drażetki na kaszel i ból gardła o smaku malinowym.

LiLY Drażetki z zestawem 10 witamin o smaku malinowym

LiLY drażetki z zestawem 10 witamin o smaku truskawkowym

LiLY drażetki z witaminą D3 o smaku ananasowym

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz