Ulubione klocki moich dzieci – klocki Blocki.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (5)

Od jakiegoś czasu codziennie rano słychać u nas głośne radosne rozmowy, dźwięki pociągu i… po prostu wspaniałą zabawę. A wszystko zaczyna się od pytania „Mamo, czy mogę wyciągnąć klocki?”. Oczywiście się zgadzam, bo już dawno moje dzieci nie bawiły się tak ładnie, zgodnie i z takim samym codziennym niegasnącym zapałem. Nawet po zabawie grzecznie wszystko sprzątają 😉 A czym też moje dwa małe skarby tak się fascynują i co od rana do późnego wieczora tak ich cieszy? Klocki! I to nie byle jakie klocki. Czy znacie klocki Blocki? Jeśli jeszcze nie, to zdecydowanie polecam Wam ich zakup.

Drukowanie Drukowanie

Klocki Blocki, to nasza polska marka. Wspaniałe kolorowe klocki, które ucieszą z pewnością nie jedno dziecko. Klocki dedykowane są zarówno dla mniejszych (+3), jak i większych (+6) dzieci. Są solidne, kolorowe i pobudzają wyobraźnię. Moje dzieci je uwielbiają. Dziś chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat dwóch kompletów jakimi są (zaprezentowane na głównym zdjęciu) klocki z serii Mubi – „Wesoła Wioska”oraz klocki dla mojej 6-cio latki „Wyprawa do stadniny” z serii Lalilandia dedykowanej dla dziewczynek.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (10)

Wesoła Wioska, to zestaw, którego nazwa w 100% oddaje charakter zabawy. Moje dzieci ją uwielbiają. Oczywiście głównym maszynistą i zarządzającym jest synek, ale i córeczka zachwycona jest całym zestawem. Duże kolorowe klocki, które z łatwością mogą być składane i modyfikowane przez najmłodsze dzieci. Tak naprawdę zaraz po wyciągnięciu z pudełka mój syn sam zajął się składaniem torów, doczepianiem elementów wagonów itd. Moja rola skończyła się na otwarciu opakowania, przytakiwaniu czy dobrze coś składa i… wkładaniu baterii do lokomotywy. Tak! I tu kolejny plus wspomnianych klocków. Lokomotywa jeździ po torach, świeci i wydaje dźwięki. Jakaż była radość, gdy syn ją pierwszy raz włączył 😀

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (1)Wystarczy nacisnąć czerwony przycisk i… pociąg zaczyna jechać po torach wydając dźwięki i świecąc.

Klocki są tak skonstruowane, że można je modyfikować np. płotek można przyczepić do wagonu i w ten sposób przewieźć krówkę czy konika.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (4)

Klocki są solidne i odporne. Mój syn sprawdził to w 100% Ach te jego pomysły i stukanie czasem o wszystko 😉 Dodatkowo ich cena jest naprawdę atrakcyjna (stosunkowo niska). Polecam przyjrzeć się podobnym klockom innych firm, a od razu zobaczycie różnice.

Klocki są pięknie zapakowane – kolorowe, solidne pudełko z uchwytem. Elementy były zapakowane w woreczki, nic się dzięki temu nie zgubi. Takie klocki doskonale nadają się na prezent.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (7)Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (2)

Jeśli chodzi o klocki dla większej pociechy – „Wyprawa do stadniny” z serii Lalilandia, tu również nie mamy zastrzeżeń. Producent zadbał o szczegóły, bardzo czytelną instrukcję, subtelne kolory, szczegóły (konik ma nawet siodełko i można na nim posadzić jeźdźca). Moja córeczka składała je wraz z tatusiem. Obydwoje mieli zabawę i mile spędzali czas. Z każdą chwilą uśmiech na twarzy córeczki był coraz większy, gdy po jakimś czasie z małych klocuszków pojawiła się przyczepa dla konia i samochodzik … zaczęła się zabawa. Oczywiście po chwili przyczepa z konikiem wjechała na teren pociągu syna 😉 I tak do dziś bawią się razem 🙂 Zdjęć drugiego zestawu niestety jest mniej, bo córeczka nie zgadzała się na przeszkadzanie w zabawie. Ale polecam Wam oba zestawy.

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (3)Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (8)

Wspólna zabawa trwa w najlepsze 😉

Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (6)Ulubione klocki moich dzieci - klocki Blocki (9)

Już niedługo podzielę się z Wami również opinią na temat innych zestawów. Zastanawiam się jak syn zareaguje na… jeszcze większy pociąg 😉 Jak myślicie?

Print Friendly, PDF & Email

16 comments

  1. Patrycja Iwanicka says:

    Super. Mój synek też kocha klocki.. Oczywiście mamy te klocki i codziennie się nimi bawimy 🙂 i super jest to,że to Polska firma.

Dodaj komentarz