Świeżo gazowana woda taka jak lubimy z ekspresem SodaStream Sprint

O tym jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu pisałam Wam już nie raz. U nas naprawdę ceni się wodę. Najchętniej sięgamy po tą z bąbelkami. Owszem piejemy też wodę niegazowaną, ale jednak gazowana u nas zwycięża. Sama lub z dodatkiem domowego soku malinowego czy z plasterkami cytrusów i listkami świeżej mięty – kochamy takie zdrowe napoje. Ta ostatnia propozycja, to moje osobiste upodobanie. Taką wodę mogą pić cały czas. Nie ma nic lepszego niż cytrusowa świeżość, orzeźwienie mięty i cudowne bąbelki. Ale czy kupowanie dużej ilości gazowanej wody jest opłacalne? Czy, to jedyne rozwiązanie by mieć ulubioną wodę zawsze pod ręką? Zdecydowanie nie.

Z zestawem SodaStream wodę gazowaną mamy na wyciągnięcie ręki

U nas w domu każdy ma inne upodobania, jeśli chodzi o gazowaną wodę. Dzieci lubią lekko gazowaną, ja średnio, moja mama mocno gazowaną, a mąż jest tu gdzieś po środku 😉 Zakupy takiej ilości wody są nie tylko nieopłacalne, ale też i niezbyt przyjemne – dźwiganie takich zakupów na czwarte piętro nie należy do moich ulubionych zajęć. Dlatego znalazłam inne rozwiązanie – ekspresem SodaStream Sprint. Pokochaliśmy to urządzenie! Teraz każdy cieszy się gazowaną wodą taką jak lubi i wtedy kiedy tylko najdzie go ochota.

Dlaczego warto wybrać ekspres SodaStrem? I jak właściwie działa, to urządzenie?

Odkąd w mojej kuchni zagościł ekspres SodaStream Spirit miętowy mam wrażenie, że moja rodzina jeszcze chętniej pije wodę. Zresztą, tak naprawdę sama chętniej po nią sięgam 😉 Nic dziwnego, bo ten elegancki i bezprzewodowy ekspres aż przyciąga wzrok. Jest tak piękny! Pasuje idealnie do reszty sprzętów w mojej kuchni 😉 Oczywiście w ofercie znajdziecie ekspresy SodaStream w innych kolorach, ale ja kocham tą miętową barwę.

Dlaczego warto wybrać ekspres SodaStream Spirit?

 • woda gazowana – taka jak lubisz! – na wyciągnięcie ręki,
 • proste w obsłudze urządzenie bezprzewodowe (z obsługą poradzi sobie nawet dziecko),
 • jeden cylinder starcza na wytworzenie około 60 litrów wody gazowanej (równowartość 40 butelek 1,5 litrowych),
 • można ustawić ulubiony poziom nagazowania wody – słaby, średni lub mocny,
 • ekspres SodaStream ma piękny designe, który będzie pasował do każdej kuchni, poza tym zaletą są też jego niewielkie rozmiary,
 • z systemem SodaStream używamy tylko jednej wielorazowej butelki, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na trening, a nawet na wycieczkę (butelka jest zakręcana i naprawdę poręczna),
 • to doskonała alternatywa dla napojów gazowanych z plastikowych butelek ze sklepu,
 • używając tylko jednej wielorazowej butelki, przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia plastiku i tym samym lepszego stanu środowiska naturalnego.

POLECAM!

Gdzie kupić ekspres SodaStream Spirit?

Ekspres można kupić tutaj: https://sodastream.pl/produkt/ekspres-spirit-mietowy/

Mam dla Was kod promocyjny: OKRUSZEK329 Nie zapomnijcie o nim podczas zakupów 😉

Jak działa ekspres SodaStream Spirit?

Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. W zestawie znajdziemy:

 • Ekspres SodaStream Spirit miętowy
 • Butelka SodaStream Fuse 1l
 • Nabój z gazem CO2

Wystarczy zamontować nabój z gazem CO2 (wkładamy go do urządzenia, zajmie to kilka sekund).

Nabój założony, to teraz wystarczy już tylko ustawić urządzenie w dowolnym miejscu w kuchni (urządzenie działa bezprzewodowo, jest niewielkich rozmiarów) i nalać wody do butelki. Uwaga! Nigdy nie nalewamy wody poniżej wyznaczonego poziomu 840 ml (kreska na butelce).

Teraz butelkę delikatnie wciskamy do urządzenia.

Teraz już tylko wystarczy nacisnąć przycisk na górze urządzenia – ile razy? To już zależy od tego jaki mocno chcemy mieć nagazowaną wodę 🙂 Po nagazowaniu butelkę zdejmujemy z urządzenia i albo od razu korzystamy z wody (nalewamy ją do szklanek), albo zakręcamy i zabieramy ze sobą w trasę, do pracy czy na trening. Prawda, że proste?

Ale, to nie prostota jest tu największą zaletą tylko efekt końcowy 😀 Sami możemy przygotować wodę taką jak lubimy – słabo, średnio lub mocno gazowaną. I to w kilka chwil!

Uwielbiam ekspres SodaStream i wraz z całą rodziną szczerze polecam Wam to urządzenie.

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz