Świąteczny konkurs! Dokończ zdanie i wygraj…

Moi drodzy,

Święta, to magiczny, wyjątkowy rodzinny czas. W wielu domach tradycją jest dawanie sobie prezentów. Któż nie lubi ich dostawać? 😉 Dziś i Wy możecie wygrać coś dla siebie lub na prezent. Wraz ze sponsorem jednej z nagród – ALSMA – sklep z upominkami i artykułami gospodarstwa domowe zapraszam Was do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania dwie nagrody 🙂 Zadanie jest naprawdę proste! Wystarczy, że dokończycie zdanie:

„Święta, to dla mnie…”

Pamiętajcie też o polubieniu fanpage sponsora ALSMA oraz fanpage Słodkie okruszki

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie „Święta, to dla mnie…”

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).

 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.

 4. Nagrody: świecznik w kształcie renifera ufundowany przez ALSMA oraz książka „Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem” Wygrywają 2 osoby, jedna osoba może wygrać 1 nagrodę.

 5. Sponsorem nagród jest Alsma – sklep z upominkami i artykułami gospodarstwa domowego oraz blog „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem” UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora ALSMAoraz fanpage Słodkie okruszki

 6. Konkurs trwa od 12.12.2018 r. do 20.12.2018 r. (włącznie)

 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.

 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

10 comments

 1. Katarzyna says:

  Święta, to dla mnie wspomnienia z dziecięcych lat. Szukanie kolorowych karteczek, a później sklejanie kółeczek na najdłuższy łańcuch. Zdobienie najpiękniejszej choinki pod którą leżały przytulanki. Z piernikowej chaty unosiły się korzenne aromaty, zaś kolędowanie to był czas na rodzinne przesiadywanie. I wiele się nie zmieniło. W dalszym ciągu najważniejsza jest rodzina dzięki której Świąt się nie zapomina i ona- Gwiazdka, która te Święta rozpoczyna.

 2. ulajot says:

  Święta to dobry czas. Nikt się nie spieszy. Wszyscy najważniejsi są obok nas. Cieszą wszystkie tradycyjne i nowe potrawy, robione „z sercem”. I mam ogromną radość z obdarowywania prezentami (które co roku powoli, z namysłem gromadzę na tę okazję już od października). Sama też z napięciem czekam zawsze na prezenty- niespodzianki od moich najbliższych.

 3. Anita C says:

  Święta to dla mnie magiczny czas. Czas oczekiwania… Czas przebaczania… Czas miłości… Czas wspomnień… Jestem właśnie w 9 m-cu ciąży i przeżywam to wszystko podwójne… Bo tak jak kiedyś Maryja w Betlejem, tak ja dziś oczekuję syna…
  Akceptuję regulamin konkursu. Alsma i Słodkie okruszki polubione ☺️

 4. Daria says:

  Święta to dla mnie piękny,magiczny,wyjątkowy,rodzinny czas spędzony z najbliższymi w naszym domku wśród pięknych ozdób,choinki i co najważniejsze szopki z Dzieciątkiem 🙂

 5. Justka says:

  Dzisiaj dla mnie Boże Narodzenie to święta miłości, a czas adwentu jest dla mnie czasem przygotowania sie do tej wyjatkowej uroczystosci narodzin Jezuska. To czas pokoju i refleksji, ale także wielkiej, nieopisanej radość, która umacnia mnie w siłe, daje mi wewnętrzny spokój i pobudza moja kreatywność.

  Życzę niesamowitych Świąt!

 6. Sylwia says:

  Święta to taki magiczny czas przesycony dobrocią, miłością, spokojem, otwartością na drugiego człowieka. Nastrój ten podkreślają przystrojone różnokolorowymi lampkami ulice, domy i drzewa, barwne wystawy sklepowe, kolorowe choinki. I my staramy się być lepsi. W tym dniu pamiętamy o ubogich, samotnych, skrzywdzonych przez los -podczas wieczerzy wigilijnej zostawiamy symboliczne puste miejsce przy stole.
  Przy wigilijnym stole spotyka się porozjeżdżana po kraju i świecie rodzina. Czasami jest to jedyna okazja na spotkanie wszystkich najbliższych osób w jednym gronie w tym samym czasie.Święta Bożego Narodzenia to dla nas szczególny czas bo nasze domy przepełnia miła i rodzinna atmosfera, a w powietrzu unosi się zapach najsmakowitszych wypieków i tradycyjnych dań wigilijnych. Kocham za tą magię i bajkowy klimat Święta to stroiki i pierniczki pieczone razem z dziecmi. „Akceptuję”

 7. Kinga says:

  Święta to dla mnie zapach cynamonu, piernika, igieł świerka. To atmosfera miłości, podgrzana życzeniami i bliskością. To niekończące się rozmowy i czas łagodzenia sporów. To magia, którą czują wszyscy wokół i niezmącony tak potrzebny radosny spokój.

 8. Kinga says:

  Święta to dla mnie zapach cynamonu, piernika, igieł świeżego świerku. Skrzypiący śnieg pod butami, iskrzący się w promieniach Księżyca podczas światecznego wieczoru. To atmosfera miłości i niekończące się rozmowy z bliskimi. Czas radosnego spokoju i niesamowitej mocy uwalniania pokładów dobroci z serc naszych bliskich.

  „Akceptuję”

 9. Amelkabe says:

  Święta to dla mnie zapach cynamonu, piernika, igieł świeżego świerku. Skrzypiący śnieg pod butami, iskrzący się w promieniach Księżyca podczas światecznego wieczoru. To atmosfera miłości i niekończące się rozmowy z bliskimi. Czas radosnego spokoju i niesamowitej mocy uwalniania pokładów dobroci z serc naszych bliskich.

  „Akceptuję”

 10. aleewa19 says:

  Święta to dla mnie czas refleksji nad narodzinami, przemijaniem, utratą najbliższych, z którymi kiedyś ten czas był piękny, radosny, magiczny.
  To czas słuchania wspaniałych pastorałek, piosenek świątecznych i kolęd.
  To czas przygotowań do wieczerzy wigilijnej zgodnie z tradycją rodzinną.
  To czas ozdabiania domu.
  To czas, kiedy na skypie rozmawiam z tymi, którzy nie mogli się spotkać przy świątecznym stole
  (dobrze, że jest Internet !).
  To czas, kiedy się boję o najbliższych i wolę, aby nie narażali życia i zdrowia jadąc do mnie w śniegu, ślizgawicy i w towarzystwie innych nie zawsze odpowiedzialnych kierowców.
  To czas wyciszenia, zadumy nad losem tych, o których nikt nie pamięta.
  To nie jest dla wszystkich ludzi dobry czas.

Dodaj komentarz