Sukienki maxi – Dla kogo? Na jakie okazje?

Lubicie długie sukienki? Na niektóre wydarzenia po prostu nie ma lepszego wyboru. Eleganckie, wyjątkowo kobiece. Długie sukienki królują na studniówka, weselach i romantycznych wyjściach. Ostatnio znów też wróciły do łask jako strój codzienny. Wykonane z wygodnych tkanin śmiało zastępują spodnie. Kobiecość i wygoda. To zdecydowana zaleta długich sukienek.

Dla kogo sukienki długie?

Sukienki maxi, czyli długie sukienki zakrywające nogi, są modowym hitem. Może je nosić każda kobieta, jeśli tylko czuje się w nich dobrze. Oczywiście najlepiej w nich wyglądają wysokie szczupłe panie. Jednak czy długie sukienki są tylko dla nich? Wysoki wzrost nie jest tu konieczny. Wystarczy po prostu dobrać odpowiedni fason sukienki, która nie skraca sylwetki. Ważne są też dodatki. But na obcasie dużo zmienia 😉

Na jakie okazje długa sukienka?

Długie sukienki kojarzą się z eleganckimi wyjściami. Jednak kobieco można czuć się każdego dnia i to bez specjalnej okazji. Wszystko zależy od fasonu i materiału, z którego jest wykonana sukienka. Na codzienne wyjścia świetnie sprawdzają się  sukienki maxi o stonowanych np. beżowych kolorach. Wygodnie i kobieco. To zdecydowana zaleta takich sukienek. Śmiało można w nich iść na zakupy, do parku, a nawet do pracy. To sukienka dobra na każdą okazję. Do takich modeli pasują zarówno buty na obcasie, jak i wygodne tenisówki. Tu wszystkie chwyty są dozwolone.

Łącz i czuj się kobieco

Lekkie sukienki maxi można śmiało łączyć z różnymi dodatkami. Do takich sukienek pasuje np. skórzana lub dżinsowa kurtka, rozpinane swetry. Można dobierać różne obuwie, torebki i ozdobne dodatki. Warto tu kombinować, próbować. Najważniejsze, by czuć się dobrze i kobieco. W sukienkach maxi o taki luk nie trudno.

A Wy lubicie sukienki maxi? 

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz