Sprawdź kto wygrał kawy od Cafe Panamera

Dziś ostatni dzień na ogłoszenie wyników konkursu. I choć tak naprawdę na ostatnią chwilę (za co przepraszam, bo wiem, że nie możecie się doczekać), to… Są już są WYNIKI ?

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej (i tak też jest teraz pod koniec roku zabaw jest sporo), aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Poza tym, jeśli nie udało się wam tym razem, to zawsze jest szansa na wygraną w innej zabawie 🙂 A dlaczego to piszę? Bo już niedługo ruszy kolejna zabawa z nagrodami 😀 Więc bądźcie czujni 😉

Tym razem nagrody trafiają do:

Pani Eweliny K.

„Kawa jest dla mnie początkiem dnia – mąż nastawia wodę, a ja snuję się w szlafroku jak zjawa.. dopóki do gardła nie leje się pyszna kawa!
(K)- Kopa mi dajesz, od razu marudzić przestaję, a mąż dobrze to zna – najpierw kubek do ręki, by nie mieć ze mną udręki!
(A) – Aromat już stawia na nogi, rozbudza zmysły i rozwiewa nad ranem złe sny,
(W) – Wodzę za Tobą nosem, biorę łyk i na sercu ciepło w mig! Love coffe ☕?
(A) – Amore, Amore – jestem kawo Twoim adoratorem! Z Tobą przez życie dzień w dzień kroczę, dajesz tyle siły, że do nieba podskoczę! ?
Spotkanie z mamą umilasz i smakuje lepiej rozmowa, w końcu o Tobie tu mowa! Moja kawo – Tyś niezastąpiona jest, w kuchni miejsce dla Ciebie jest! ☕
Pozdrawiam ciepło w ten chłodny dzień ❄️
 
Pani Aleksandry T.
 
Kawa jest dla mnie czymś więcej niż gorącym napojem. To rodzaj filozofii życia, definicja mojego osobistego „hygge”(w połączeniu z relaksem przy dobrej książce to pełnia szczęścia ☕?)

 

Każdy mój dzień rozpoczynam od aromatycznej kawy ☕ Dlaczego właśnie od niej?
Cóż – odpowiedź jest prosta ?
K)usi swą różnorodnością ?
A)romat przenosi w ciekawe zakątki świata ?
W)prowadza mnie w znakomity nastrój ?
A) ktywnie pobudza i motywuje moje „szare komórki”do działania ?
Innymi słowy- kawa (jak dla mnie napój Bogów ???) była, jest i będzie moim Towarzyszem dnia Codziennego ? Lubimy się, a skoro tak – po co rezygnować z tak dobrze funkcjonującej znajomości? ☺ ?
 
Uwaga! Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o kontakt w ciągu 3 dni ze sponsorem (w wiadomości prywatnej przez FB). Sponsor udziali dalszych informacji dot. wysyłki nagrody. (Uwaga! Sponsor wcześniej otrzyma informacje kto wygrał) Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie skontaktuje się w terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz