Smoothies Muduko – soczysta gra kościana

„Z furgonetką pełną owoców zabierasz się do robienia najzdrowszych i najpyszniejszych smoothies dla kolejki spragnionych klientów. Wrzuć swoje owoce (kostki) do blenderów i wybierz najsmaczniejsze i najbardziej soczyste kombinacje. Gracz, który zrobi najwięcej pysznych smoothies, wygrywa.”

Czy często gracie w gry planszowe z dziećmi? U nas obok puzzli, to najlepsza rozrywka. Tak, tak są i zabawki i trochę elektroniki, ale jednak nic tak nie cieszy jak wspólna zabawa. A tradycyjne gry są do tego idealne. Dziś polecam Wam grę Smoothies od Muduko. Tu wystarczy chwila czasu, pudełko (które jest elementem gry), kolorowe kości, planszetki i ołówek. Gra zawiera wszystko poza czasem 😉 W grę można grać w 2, 3 lub 4 osoby, a nawet solo.

Tu znajdziecie szczegółowe zasady gry

Gra „Smoothies”, to nie tylko dobra zabawa, ale też nauka dobrych zwyczajów żywieniowych dzieci. Moje maluchy kochają owoce, warzywa, smoothie, koktajle czy świeżo wyciskane soki, więc ja ich przekonywać nie muszę 😉 Ale jeśli wasze niechętnie sięgają po naturalne witaminy, to może warto posiłkować się taką właśnie grą? Miksowanie jest naprawdę fajne. My zanim zaczniemy grać zawsze miksujemy sobie coś pysznego i zdrowego 😉 Tym razem nie było to czyste smoothie, ale… koktajl z owocami i mlekiem kokosowym. Taki zażyczyły sobie maluchy 😉 Wyszło pysznie, a gra była jeszcze… smaczniejsza 😉

P.s. Dzięki uprzejmości Muduko mam dla Was 30% rabatu na zakupy w sklepie https://muduko.com/, gdzie możecie kupić najróżniejsze gry (część z nich opisywałam Wam już na blogu). Zniżka obowiązuje na kod SLODKIEOKRUSZKI Kod jest aktywny do 06.12.2020 r. do końca dnia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz