Słodkie Święta, słodkie życzenia – krówki Krówkolandia

Do Świąt zostało już tylko kilkanaście dni. A jeszcze nie dawno był listopad, nie mówiąc już o tym, że dopiero co wspominałam słoneczne wakacje spędzone nad morzem 😉 Teraz poranny mrozik i lekko prószący (od czas do czasu) śnieg przypomina mi, że mamy już grudzień. Dla mnie, ten czas zawsze był niezwykły i magiczny i… biegł jak szalony. A odkąd mam blaga wszystko nabrało jeszcze większego tępa 😉 Zawsze przed Świętami staram się z Wami dzielić nie tylko przepisami na słodkie czy wytrawne dania, ale również pomysłami na prezent. I tak też jest dziś 🙂

Lubicie krówki? Ja od dziecka je po prostu uwielbiam. Moja rodzina również. A Święta, to taki czas, że pysznych krówek nigdy dość 😉 No cóż… od czasu od czasu przecież można zaszaleć 😉 Zgodzicie się? W te święta krówki będą nie tylko pysznym smakołykiem na stole. Z krówkami od Krówkolandia złożę każdemu słodkie życzenia. Taka krówka potrafi naprawdę wiele ;)Nie dość, że pyszna, to zachwyca etykietą, którą możecie zaprojektować sami. Możecie na niej wypisać życzenia, napisać czyjeś imię, dać nawet zdjęcie. Wszystko zależy już od Waszego gustu i pomysłu. Na stronie https://krowkolandia.pl/ znajdziecie też wiele gotowych wzorów. Są naprawdę śliczne (ja skorzystałam z jednego z nich i jestem bardzo zadowolona z efektu).

Zresztą spójrzcie jakie, to proste. Wystarczy wejść na stronę https://krowkolandia.pl/ i … po prostu złożyć zamówienie 😉

Kilka informacji

Krówki produkowane są na bieżąco. Do klientów docierają świeże, pachnące i lekko ciągnące. Po kilku tygodniach w naturalnym procesie krystalizacji kruszeją.W jednym kilogramie mieści się około 74-78 sztuk krówek.

Krówka na każdą okazję…

Pamiętajcie, że takie krówki, to dobry pomysł na każdą okazję. Ja dodatkowo zamówiłam krówki z nazwą i adresem mojej strony. Zobaczcie jakie są śliczne 😀 Jeśli macie swoją stronę, firmę, blog, zespół… Warto przygotować takie krówki. Miły upominek dla klienta, pracodawcy, fanów… W końcu krówka jest dobra na wszystko 😉 Prawda?

 

Print Friendly, PDF & Email

14 comments

Dodaj komentarz