Sprawdź kto wygrał miód od Pszczelarz Kozacki

Moi drodzy,

na początku przepraszam za opóźnienie – wyniki miały ukazać się wczoraj. Ale… awaria za awarią sieci i inne problemy sprawiły, że post musiał poczekać. Wybór jak zawsze był bardzo trudny, zgłoszeń było naprawdę wiele, a każde ciekawe i zasługujące na nagrodę. Ale jak, to bywa z konkursami można nagrodzić określoną ilość osób. W tym wypadku trzy.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego już dziś przypominam o trwającym konkursie ze słodyczami i … bądźcie czujni, bo już niedługo rusza kolejna zabawa ?

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie trzymając Was już dłużej w niepewności… Pyszne miody trafią do:

Pani Anna L. (niech ta pierwsza Wigilia z teściami będzie udana ;))

Pana Andrzeja W.

Pani Bożena T. (dla rozśpiewanej córeczki)

UWAGA!

Proszę każdego zwycięzce o przesłanie (wraz z danymi adresowymi) informacji, który miód (z dostępnej listy) wybiera. Lista miodów:

1300g:
  • Wielokwiatowy
  • Akacjowy
  • Gryczany
  • Lipowy
1000g
  • Fasolowy
  • Słonecznikowy
  • Borowkowy
  • Mniszkowy
  • Spadziowy

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz