Praliny Frutti di Mare od Vobro osłodzą każdą chwilę

O słodkościach od Vobro pisałam Wam już nie raz. Dziś chciałabym Wam zaprezentować i polecić pyszne praliny Frutti di Mare.

Praliny Frutti di Mare od Vobro

Pralinki w kształcie konika morskiego od zawsze kojarzą mi się z firmą Vobro. Uwielbiam ich klasyczną wersję. Tym razem miałam przyjemność spróbowania (wraz z rodziną i przyjaciółmi) trzech pysznych smaków, które skrywały w sobie doskonały mix nadzienia klasycznego z półpłynnym wypełnieniem:

  • Frutti di Mare Creme Brulee 127 g

Praliny Frutti di Mare Creme Brulee skrywają w sobie pyszne nadzienie o smaku creme brulee. Czekoladowa otoczka pralin stanowi mix czekolady białej i mlecznej.

  • Frutti di Mare Cherry & Cocoa 131 g

Praliny Frutti di Mare Cherry & Cocoa skrywają w sobie nadzienie o smaku cherry & cocoa. Czekoladowa otoczka pralin stanowi mix czekolady białej i deserowej.

  • Frutti di Mare Brownie 131 g

Praliny Frutti di Mare Brownie skrywają w sobie nadzienie o smaku brownie. Praliny pokryte otoczką z czekolady deserowej.

Która wersja pralin skradła nasze serca?

Naszym faworytem okazała się wersja Creme Brulee, choć Cherry & Cocoa oraz Brownie także cieszyły nasze podniebienia. Wszystkie pralinki były pyszne. Każda wersja śmiało nadaje się na słodki upominek lub małą, słodką nagrodę po ciężkim dniu 😉

Warto też podkreślić, że praliny Vobro:

  • Nie zawierają sztucznych barwników 
  • Nie zawierają konserwantów
  • Nie zawierają tłuszczów utwardzonych

Polecam!

*wpis we współpracy / Dziękuję firmie Vobro

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz