Powrót do szkoły z Create Zone i marką Easy (akcja „Back to school”)

Niestety, to co dobre szybko się kończy. Tak zazwyczaj się mawia. Ale choć jedno się kończy, to drugie, może o wiele lepsze i ciekawsze się zaczyna. U nas na pewno. Wakacje dobiegają końca, szkoła już tuż tuż. Dla jednych, to norma, ale moja córeczka nie może się już doczekać. Od września zacznie chodzić do zerówki. Całe przygotowania do szkoły – kupno plecaka, książek, kompletowania wyprawki sprawiają jej dużo radości. Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o niespodziance, którą kilka dni temu dostaliśmy od sklepu internetowego Create Zone w ramach akcji „Back to school”. Już samo otwieranie paczki wywołało uśmiech na tworzy mojej księżniczki.

W środku znajdowały się produkty marki Easy. Część z nich od razu odłożyłyśmy do wyprawki szkolnej, a część córeczka i jej młodszy braciszek (jak miło, gdy starsze dziecko myśli o młodszym i się wszystkim dzieli) wzięli do zabawy.

W sklepie Create-Zone możecie skompletować pełną wyprawkę dla Waszego dziecka. Od plecaka począwszy, po kredki, piórniki, zeszyty, czy ołówki skończywszy. Wybór jest naprawdę duży. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą sklepu:

A co dokładnie znalazło się w naszej paczce?

W środku paczki niespodzianki znaleźliśmy kolorowy piórnik z 3 zamkami Easy. Piórnik jest naprawdę bardzo pojemny i wykonany z solidnego materiału. Do piórnika od razu włożyliśmy temperówkę z gumką Easy i ołówki z gumką Easy. To wszystko odłożyliśmy do wyprawki dla córeczki.

Pozostałe produkty, jak kleje z brokatem, kredki świecowe multikolor i pudełko kredy chodnikowej przez kilka dni zajęły moje dzieci i wywoływały (i dalej wywołują) uśmiech na ich twarzach.

Zobaczcie jakie piękne motylki przygotowała moja córeczka za pomocą klejów z brokatem. Moja mała artystka 😉 Czasem naprawdę jest pomysłowa. Kto wie, może kiedyś w przyszłości…

A tak spędziliśmy dwa ostatnie dni. Aż mi się przypomniały moje dziecinne czasy. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze uwielbiałam malować po chodnikach i murkach kredą. Moja córeczka ma to chyba po mnie 😉 P.s. Moja córeczka zaczęła, a chwilę później cała gromadka dzieci malowała wraz z nią 😉

A teraz jeszcze kilka zdjęć paczki niespodzianki od Create Zone. Polecamy! Produkty są naprawdę dobrej jakości 🙂

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz