Odszkodowanie OC – jak uzyskać dopłatę?

W obecnych czasach niestety nie trudno o wypadek. Możemy strasznie uważać, być najlepszym kierowcą na świecie, a nie unikniemy niektórych sytuacji. Zatrzymujesz się na czerwonym świetle, za chwilę chcesz skręcić do domu… Niestety nagle uderza w ciebie inne auto… W takim wypadku, kiedy to inny kierowca był sprawcą zdarzenia, mamy oczywiście prawo do odszkodowania z OC. Ta sytuacja jest jasna i prosta, tu nie powinno być wątpliwości kto zawinił. Jednak są sytuacje o wiele bardziej skomplikowane. Takie sytuacje niestety powodują też dalsze problemy. Problemy z pełną i sprawiedliwą wypłatą ubezpieczenia. No cóż… spójrzmy prawdzie w oczy. Niestety niektórzy ubezpieczyciele dążą do tego, aby wypłacić jak najniższe świadczenia. Bywa i tak, że takie świadczenia są zaniżone nawet o połowę. My jako poszkodowani, czy to z braku wiedzy czy stresu po wypadku, przyjmujemy odszkodowanie wiele na tym niestety tracąc.

Czy da się jakoś wyjść z tej niekorzystnej dla nas sytuacji? Tak. Istnieje coś takiego jak dopłata do odszkodowania oc Jak się o nią starać? Jak to dokładnie działa? Najlepiej znaleźć doświadczoną firmę, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Taka firma odkupuje szkody powstałe nawet do 3 lat wstecz i dostarcza swoim klientom (poszkodowanym) dopłaty do świadczeń, które zostały już wypłacone. Tym samym poszkodowany ma szansę na sprawiedliwe rozwiązanie sytuacji i odzyskanie należnych mu pieniędzy.

Czy mieliście kiedyś taką sytuacje? Korzystaliście z takich usług? Przyznam Wam szczerze, że my niestety nie wiedzieliśmy o takiej możliwości. 3 lata już minęły… Ale na przyszłość (oby takiej nie było, bo nikt nie chce wypadku ;)) będziemy wiedzieć jak postąpić.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz