Naprawa i serwis Apple Watch oraz iPhone

Naprawa i serwis Apple Watch oraz iPhone

Większość z nas stara się chronić swój telefon czy zegarek przed uszkodzeniami. Niestety, wypadki się zdarzają. W przypadku smartfonów trochę rzadziej — zakładamy etui, przyklejamy ochronne szkła lub folie. Apple Watch jest narażony na uszkodzenia o wiele bardziej, szczególnie kiedy używamy go na siłowni. Samodzielna naprawa sprzętu Apple to nie jest dobry pomysł, najlepiej zaufać sprawdzonemu serwisowi.

Czy naprawa zegarka Apple jest możliwa?

Zegarek Apple Watch narażony jest na częste otarcia, puknięcia i uderzenia. Wymiana ekranu w Apple Watch jest jak najbardziej możliwa, ale tylko w serwisie RepairLab. Autoryzowany serwis Apple nie oferuje takiej usługi w przypadku zegarków. Wybierając usługodawcę, należy kierować się przede wszystkim jakością wykonywanych usług. W serwisie wymienisz zbitą szybkę, a oryginalny wyświetlacz pozostanie na starym miejscu.

Wymiana szybki Apple Watch

Zbita szybka wymieniana jest fabrycznym sposobem refabrykacji. Usuwanie starego szkła bez naruszania ekranu jest możliwe dzięki specjalnym maszynom. Zbite szkło zastępowane jest tylko oryginalnymi częściami, nigdy zamiennikami. Montaż zamienników uszkadza funkcje płatności zegarkiem. Wymiana szybki Apple Watch tylko przez profesjonalny serwis: przemiła obsługa i szybka naprawa w przystępnej cenie.

Wymiana tylnego szkła w iPhone

Wymiana tylnej szybki w iPhone odbywa się w przeciągu 48 h, dlatego nie warto zwlekać z naprawą. Pęknięte szkło może skaleczyć nasze dłonie, poza tym nie wygląda najkorzystniej. Naprawą twojego iPhone zajmą się tylko doświadczeni serwisanci, którzy przetestują urządzenie przed i po naprawie, aby upewnić się, że wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie.

iPhone X

Wymiana tylnej szybki iPhone X odbywa się w ekspresowym tempie. Serwis podejmie się naprawy, nawet jeśli inne punkty odmówiły podjęcia się tej usługi. Części zamienne OEM to najlepsza jakość szkła tylnego na rynku. Nie ryzykuj samodzielną naprawą, wiele osób w ten sposób uszkodziło kamerę lub obudowę. Dobry serwis to podstawa, aby uszkodzone szkło wyglądało jak nowe.

iPhone 12

Luksusowe wykończenie iPhone’a, choć bardzo stylowe, narażone jest na częstsze uszkodzenia. Tylna szyba jest tak samo podatna na pękanie, co przednia. Wymiana tylnej szybki iPhone 12 jest możliwa dzięki specjalnemu laserowi, który precyzyjnie wypala tylne szkło. Po takiej naprawie urządzenie jest jak nowe i działa przez wiele kolejnych lat. W naszym serwisie wymianę wyświetlacza zapewni rewelacyjna obsługa.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz