Moja i twoja astrologia Gary Goldschneider – recenzja

Podobno nasz los zapisany jest w gwiazdach. Jedni w to mocno wierzą, inni mniej. Jak jest ze mną? Ja uważam, że swój nasz los zależy od nas samych. Ale… i mi się czasem zdarzało sięgnąć po jakiś horoskop. Przeważnie były to króciutkie gazetowe wersje, które moim zdaniem były tak sformułowane, aby każdy z nich wyczytał co chciał. A co jeśli faktycznie wierzy się w to, że gwiazdy wiele o nas mówią? Wówczas warto sięgnąć po książkę Garego Goldschneidera „Moja i twoja astrologia„.

Autor stworzył coś w rodzaju szczegółowego przewodnika po znakach zodiaku. Każdy rozdział zawiera wiele wskazówek dotyczących konkretnego znaku zodiaku. To nie jest skrótowy opis. Książka ta ma aż 344 strony! Autor opisał m.in. jak zachowują się osoby spod danego znaku jako szefowie, małżonkowie, współlokatorzy, współpracownicy, a nawet kochankowie czy jako rodzice. Wymienione zostały zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy całego zodiaku. Dodane zostały również wskazówki jak postępować w różnych sytuacjach mając np. u boku zodiakalną pannę czy koziorożca.

Czy mnie przekonała ta książka? No cóż… jakoś nigdy nie sięgałam zbyt często i gorliwie po horoskopy. Dlatego pozwólcie, że się nie wypowiem czy wierze w zawarte w książce informacje. To już niech oceni każdy sam. Na pewno jest to coś innego, coś co zawiera ogrom informacji. Niewątpliwym plusem książki jest jej strona wizualna. Twarda piękna oprawa, ładne rysunki, wyraźny podział na zodiaki i każdą opisywaną cechę. Myślę, że fani astrologii mogą być mile zaskoczeni taką książką.

„Moja i twoja astrologia” Gary Goldschneider

Objętość: 344 strony
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz