Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby

Medycyna kwantowa. Chirurgia aury - usuwanie źródła choroby„Chirurgia aury jest komplementarną drogą uzdrawiania, którą trzeba brać na poważnie, odcieniem w palecie możliwości terapii. Nie chcę, aby moim pacjentom zabrakło tej drogi i dlatego ciągle wysyłam ich w podróż, gdy jestem zdania, że długości fal są zgodne”

-dr med. Hermann Stephan

Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o książce, które porusza nie tylko ciekawy, ale też i tajemniczy temat. „Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby”, to pierwsza książka która łączy fizykę kwantową z cudownymi uzdrowieniami. Opisany w niej fenomen został potwierdzony i udokumentowany, co sprawia że książkę czyta się z tym większym zainteresowaniem. Zwłaszcza historię o niezwykłych uzdrowieniach, jak ta o Josefine Steininger:

„Josefine Steininger zdumiała się. Niemożliwe, pomyślała, miałby… „Jajnik, tak, brakuje lewego”, przyznała, „i czasami czuję lekkie ciągnięcie”.

Klügl patrzył wnikliwie z pełnym koncentacji wyrazem twarzy.

(…)

„Zamknę teraz energetyczną dziurę”, zapowiedział i zaczął symbolicznie zszywać podbrzusze kobiety, posługując się pęsetą i igłą.”

„Dziś, dziesięć lat po leczeniu aury przez Gerharda Klügla, Josefine Steininger żyje szczęśliwie i w zdrowiu, z dwoma jajnikami i perfekcyjnym poziomem cukru we krwi”

Nie opisałam jej dokładnie, abyście sami mogli przeczytać całą historię i… zaciekawić się tym bardziej fenomenem opisanym w książce. „Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby”, to książka niezwykła. To pozycja, która jest odpowiedzią na wiele pytań oraz być może również drogą do zdrowia bez skalpela.

„Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby”
Autorzy:Klüg Gerhard, Tom Fritze
Objętość: 220 stron
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

 

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz