Marzipan Passion – pyszne praliny od Vobro

Firma Vobro co jakiś czas zaskakuje nas nowościami. Pysznymi nowościami.  Tym razem mieliśmy przyjemność testować pralinki Marzipan Passion. Od razu wam napiszę, że są … BOSKIE. Ja i mój mąż uwielbiamy marcepanowe słodkości. A te od razu zdobyły nasze sera i podniebienia 😉 Tak pyszne, że ciężko było się im oprzeć.

Marcepanowe praliny od Vobro

Marzipan Passion to praliny w kształcie kuferka z czekolady deserowej, które skrywają w sobie marcepanowe wnętrze. Każda czekoladka jest osobno zapakowana w zawijkę zwaną flowapackiem, czyli opakowaniem hermetycznie zamykającym produkt. Całość została umieszczona w śliczny kartonik typu trapez z kokardą. To idealny pomysł na słodki prezent. Ja obdarowałam pralinkami już pewną solenizantkę, inne pudełeczko wręczyłam w ramach podziękować, a w szafie czeka jeszcze coś na Dzień Nauczyciela.

Tak pięknie zapakowane pralinki sprawdzą się też na święta bożonarodzeniowe. Firma Vobro już o tym pomyślała i w okresie listopad-grudzień będziecie mogli kupić pralinki z bożonarodzeniową naklejką.

Takie słodkości są idealne na każdą okazję. Ja jestem nimi zachwycona. Smak i dbałość o efekt wizualny. Vobro znów mnie pozytywnie zaskakuje.

*współpraca / testowanie produktów

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz