Słodkie święta z Vobro

Słodkości od Vobro przedstawiałam Wam już nie raz. Dlaczego? Bo są po prostu pyszne i wręcz idealne na każdą okazję. Tym razem firma Vobro pokusiła się o przygotowanie nie tylko pysznych, ale też pięknie wyglądających słodkich bombonierek – idealnych na świąteczny prezent.

Pyszne praliny w znanych i uwielbianych smakach zapakowane w eleganckie pudełka ozdobione złotą kokardą. Ja część zostawiłam by osłodzić sobie i rodzinie święta, a część powędrowało do świątecznych prezentów.

Dla wielbicieli czekoladowych smaków i chrupiących dodatków

Moje ukochane praliny, to niezmiennie wersja Choco Cripsy Cocoa & Milk. Świąteczne opakowanie mieści 180g. Pralinki w kształcie kul wypełnione są po brzegi dwoma rodzajami nadzienia. Mamy pralinki mleczne i z białej czekolady. Oba warianty wzbogacone są drobnymi chrupkami. Każda pralinka dodatkowo oblana jest pyszną czekoladą. Niebo w ustach 😉 Polecam 🙂

Dla wielbicieli orzechowych smaków

Praliny Hazelnut Passion (196 g), to praliny idealne dla wielbicieli orzechowych smaków. Pyszne pralinki w kształcie kopczyka, nadziewane kremem czekoladowym z orzechem laskowym w środku. Całość pokryta jest mleczną czekoladą. Każda pralinka jest zapakowana w osobną zawijkę. 

Słodkości dla dorosłych

Pyszne praliny Cherry Passion White (210 g),to praliny w kształcie kopczyka, nadziewane wiśnią w alkoholu i pokryte czekoladą deserową. I tu każda czekoladka zapakowana w osobną zawijkę. 

Pralinki idealne na świąteczny stół – duże opakowanie

A jeśli szukacie słodkości na świąteczny stół, to polecam też Delissimo Duo Brownie & Creme Brulee w opakowaniu 1 kg. Są to dwie kompozycje gęstych czekoladowych otoczek, czekolada deserowa i mleczna które wypełnia delikatny krem w dwóch smakach. Czekolada deserowa to nadzienie brownie, a czekolada mleczna to nadzienie creme brulee. Każda pralinka w kształcie kuleczki znajduje się w osobnej zawijce. A smak… rewelacja! Wpisuję na listę ulubionych 😀

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz