OLIGO-ELITE – suplement z polifenolami

W aptekach i sklepach ze zdrową żywnością dostępnych jest wiele suplementów przeznaczonych dla osób w różnym wieku i zmagających się z niedoborami różnych substancji odżywczych. Ilość preparatów może wręcz przyprawiać o zawrót głowy. Nic więc dziwnego, że klienci często zastanawiają się, który z nich wybrać. Na uwagę zasługuje Oligo-Elite, czyli suplement, który jako jedyny w Polsce zawiera ekstrakt z polifenoli o niskiej masie cząsteczkowej. Sprawdź dlaczego warto sięgać po ten preparat. 

Czym są polifenole?

Dobroczynne działanie Oligo-elite związane jest wykorzystaniem polifenoli. Za tą skomplikowaną nazwą kryją się organiczne związki chemiczne występujące w roślinach jadalnych. Największa ich ilość znajduje się w skórce. Mianem polifenoli określa się trzy grupy związków organicznych, czyli: kwasy fenolowe, związki fenolowe, flawonoidy. Wszystkie pełnią bardzo ważne funkcje w rozwoju roślin m.in. odstraszają wirusy, zwalczają grzyby, odpowiadają za prawidłowy kolor owoców, chronią przed promieniowaniem UV. Polifenole znajdują się w różnych częściach roślin: w nasionach, łodygach, owocach, korze, tkankach kwiatowych czy też w liściach. 

Oligo-elite cena

Gdzie można kupić Oligo-elite? Najwygodniej zamówić go przez Internet w aptece online lub w dobrym sklepie ze zdrową żywnością, np. tutaj: https://www.sklephildegarda.pl/. Ceny preparatu wahają się w okolicach 120 zł. Za tę cenę kupimy opakowanie, w którym znajduje się 30 tabletek. Producent zaleca stosowanie jednej lub dwóch kapsułek dziennie, co oznacza, że opakowanie wystarczy na 15 lub na 30 dni. Oczywiście należy doliczyć cenę wysyłki, ale przy zamówieniach powyżej określonej kwoty niektóre formy wysyłki są darmowe. Warto więc przy okazji zamówić inny naturalny suplement: https://www.sklephildegarda.pl/suplementy-diety.

Polifenole w diecie człowieka

Skoro polifenole mają tak duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju rośliny, naukowcy postanowili zbadać ich wpływ na organizm człowieka. Efekty badań okazały się bardzo pozytywne. Każda z trzech grup polifenoli wykazuje dobroczynny wpływ na zdrowie. Zacznijmy od flawonoidów. Wykazują silne właściwości antyoksydacyjne, przeciwutleniające i przeciwzapalne, obniżają poziom cholesterolu, stymulują działanie układu odpornościowego, wzmacniają naczynia krwionośne. Kolejna grupa, czyli związki fenolowe, ceniona jest w medycynie przede wszystkim ze względu na właściwości przeciwnowotworowe. Ponadto związki fenolowe zapobiegają rozwojowi alergii i mają wpływ na wydzielanie estrogenów, czyli hormonów kobiecych. Z kolei kwasy fenolowe spowalniają rozwój wolnych rodników i mają działanie przeciwmiażdżycowe. 

Oligo-elite działanie

Oligo-elite to gruntownie przebadany suplement. Badania wykazały, że zawarte w nim substancje usprawniają działanie układu krążenia, spowalniają proces starzenia się, przyspieszają proces regeneracji organizmu np. po intensywnym wysiłku, chronią skórę przed promieniowaniem UV i dodają jej elastyczności, redukują ilość wolnych rodników i zapobiegają rozwojowi komórek nowotworowych. 

Oligo-elite opinie

Ważne, aby suplementy zawierały polifenole pochodzenia naturalnego, ponieważ są one lepiej przyswajalne przez ludzki organizm niż związki syntetyczne. Oligo-elite zawiera naturalne ekstrakty pozyskiwane z owoców liczi i z zielonej herbaty. Co więcej, dzięki niższej masie cząsteczkowej są one jeszcze lepiej przyswajalne. Preparat zapewnia nawet pięć razy lepszą przyswajalność, co przekłada się także na lepsze efekty prozdrowotne. Nic więc dziwnego, że większość klientów pozytywnie ocenia ten produkt. Na serwisach z opiniami wiele osób przyznało temu suplementowi najwyższą ocenę. 

Oligo-elite ulotka

Tak jak w przypadku każdego suplementu, przed zastosowaniem Oligo-elite należy dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Znajdują się w niej informacje o sposobie dawkowania, o ewentualnych przeciwwskazaniach do przyjmowania preparatu, o składzie i o sposobie przechowywania produktu. 

Oligo-elite Etas

Oprócz Oligo-elite dużą popularnością cieszy się również Etas, który pozyskuje się ze szparaga. Ten produkt także oparty jest na oryginalnej japońskiej recepturze. Jego stosowanie pomaga zwalczać napięcie i stres. Zawarte w nim substancje pomagają utrzymywać koncentrację i poprawić jakość snu. 

Oligo-elite to naturalny suplement, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, a także na stan skóry, włosów i paznokci. Jego skutecznie działanie wynika z zastosowania polifenoli o niskiej masie cząsteczkowej, które są kilkakrotnie lepiej przyswajalne przez ludzki organizm. Warto wypróbować ten produkt.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz