Lody z automatu – sprawdzony sposób na opłacalny biznes

Kto powiedział, że nie możesz prowadzić najbardziej dochodowej lodziarni w okolicy? Wystarczy, że postawisz na sprawdzone, gotowe rozwiązania. Czy lody w proszku mogą być jednocześnie smaczne i wydajne? Czy producent lodów może wesprzeć Cię marketingowo, oferując atrakcyjne zdjęcia i plakaty? Sprawdź, jak zarabiać na serwowaniu lodów z automatu.

Lody w proszku – gotowe rozwiązanie

Chciałbyś otworzyć lodziarnię i zastanawiasz się, jakie lody w niej serować? A może prowadzisz już biznes gastronomiczny i zamierzasz poszerzyć ofertę o lody? Skorzystaj z gotowego rozwiązania. Lody w proszku to sprawdzony sposób na pyszne lody w kilka chwil.

Lody z automatu – łatwe przygotowanie

Przygotowanie lodów z proszku jest bardzo proste i… szybkie! Producent lodów Lykke oferuje proszek do robienia lodów, który świetnie się rozpuszcza, nie tworzy grudek, a po zmieszaniu posiada idealnie gładką, kremową konsystencję.

Do koncentratu lodowego wystarczy dodać zimnej wody, wymieszać i wlać do automatu. Nie potrzebujesz dodawać mleka! Jeśli posiadasz już maszynę i zestaw startowy Lykke, za 15 minut będziesz mógł zaserwować pierwszego kręconego loda – esencjonalnego w smaku i idealnie kremowego.

Wysokowydajne lody w proszku

Proszek do lodów Lykke nie tylko łatwo się rozpuszcza, ale także cechuje się wysoką wydajnością. Z jednego opakowania proszku przygotujesz prawie 8 kilogramów mieszanki do lodów. To ponad 65 porcji lodów! I to lodów o atrakcyjnym smaku, pożądanej konsystencji i apetycznym wyglądzie.

Producent lodów w proszku: Stawiamy na prosty skład i najlepsze dodatki

Serwując lody z automatu, nie musisz martwić się opracowanie własnej receptury lodów. Producent lodów z maszyny już tę pracę wykonał za Ciebie. Na co zwracać uwagę przy wyborze proszku do robienia lodów? Przede wszystkim na to, by skład mieszanki był jak najkrótszy i bazował na wysokiej jakości składnikach. Producent lodów w proszku Lykke postawił na prosty skład i wyselekcjonowane dodatki.

Postaw na jakość – lody w proszku i kakao Van Houten

Producent proszku do lodów Lykke stawia przede wszystkim na jakość. Dwa oferowane przez niego smaki lodów – śmietankowe i czekoladowe – są idealnie dopracowane i intensywne. Głębię smaku podkreślają dodatki: w lodach śmietankowych wyczuwalna jest nuta białej czekolady, do czekoladowych producent lodów wykorzystał renomowane kakao Van Houten. Smaki lodów można serwować osobno lub łącząc je w śmietankowo-czekoladowy mix.

Klasyczne lody włoskie, zakręcone świdry – lody w proszku w dwóch rodzajach

Niezależnie od tego, czy zamierzasz serwować lody włoskie czy amerykańskie, w ofercie producenta lodów Lykke znajdziesz wszystkie niezbędne produkty. Z proszku do lodów włoskich przygotujesz masę, z której powstaną idealne lody soft – miękkie i kremowe, o kształcie zakręconej kuli: niskie i szerokie, a jednocześnie puszyste i lekkie. Lody amerykańskie z proszku Lykke są wysokie i twarde, mocno zmrożone, o zwartej konsystencji – sprawdzą się w serwowaniu nawet naprawdę wysokich świderków.

Producent lodów i wsparcie reklamowe – bo dobre lody warto promować

Już wiesz, jak w szybki i łatwy sposób przygotować lody wysokiej jakości. Teraz warto zająć się ich promocją. Co zrobić, by o Twoim lokalu z lodami dowiedzieli się potencjalni klienci? Skorzystaj ze wsparcia reklamowego Lykke. Atrakcyjne plakaty i menuboardy w lokalu, przyciągające wzrok zdjęcia w social mediach… – kupując lody w proszku Lykke, masz dostęp do bazy materiałów promocyjnych. I to nieodpłatnie!

Wyróżnij się na tle konkurencji

Kręcone lody z automatu cieszą się ogromną popularnością. Lody włoskie i lody świderki to najczęściej wybierane desery w słoneczne letnie dni. Skorzystaj z oferty Lykke i wyróżnij się na tle konkurencji. Z gotowymi materiałami reklamowymi bez trudu wypromujesz swój punkt z lodami w internecie. Atrakcyjnymi plakatami w lokalu przyciągniesz uwagę i zachęcisz do zakupu. Zaoferuj lody z automatu w wysokiej jakości i ciesz się świetnie prosperującym biznesem.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz