LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem – recenzja

Już wielokrotnie pisałam o tym jak duży uśmiech na twarzach moich dzieci wywołuje zabawa klockami LEGO. Dziś kilka słów o kolejnym zestawie. Tym razem gratka dla małych miłośników LEGO Ninjago. Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem, to świetne wprowadzenie do świata NINJAGO. Wystarczy odrobina wyobraźni i zabawa może nie mieć końca.

LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem

Na półkach mojego syna nie brakuje różnych zestawów LEGO. Jednak do tej pory nie miał jeszcze nic ze świata NINJAGO. Wybierając klocki z oferty księgarni TaniaKsiazka.pl natrafiliśmy na ciekawy, kolorowy zestaw LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem. Można z niego złożyć smoczy samochód i pojazd terenowy. W zestawie znajdziemy też figurki Kaia i Lorda Rasa, niebieską błyskawicę z podstawką oraz dwa elementy płomieni.

Całość składa się bardzo szybko i łatwo. Spokojnie poradzą sobie z tym młodsze dzieci od czterech lat. Po złożeniu można się bawić bez końca. Pojazdy są kolorowe, mają dopracowane szczegóły. Ten zestaw zdecydowanie podoba się dzieciom. To świetny pomysł np. na prezent urodzinowy.

Z czego składa się zestaw LEGO NINJAGO bitwa samochodowo-motocyklowa?

Jak już wspomniałam z klocków można ułożyć dwa kolorowe pojazdy, dwie minifigurki – Ninja Kai i zły łowca smoków Lord Ras, niebieską błyskawicę z podstawką oraz dwa elementy płomieni. To świetny zestaw dla początkujących. Po złożeniu zabawkami można bawić się w dowolnym miejscu. Mój syn robił przeróżne tory i przeszkody. Wyobraźnia dziecka nie ma końca 😉 Te klocki nadają się idealnie dla mniejszych dzieci. Po złożeniu smoczy samochód wyścigowy Kaia ma 6 cm wysokości, 22 cm długości i 6 cm szerokości. Idealny by złapać go w rączkę i bawić się bez końca.

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz