LEGO Creator Kwiaty w konewce – recenzja

Już wielokrotnie pisałam Wam jak moje dzieci kochają klocki, zwłaszcza serię LEGO Creator. Z jednego zestawu dziecko może przygotować kilka figurek. Nasza kolekcja LEGO Creator wciąż się powiększa. Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o kolejnym pięknym zestawie. 

LEGO Creator Kwiaty w konewce

Zestaw LEGO Creator Kwiaty w konewce bardzo bardzo podobał się mojej córce. Prosiła o niego od jakiegoś czasu. Ileż było radości jak pewnego dnia przyniosłam paczkę z paczkomatu 😉 Moja córka uwielbia LEGO Creator. Z jednego zestawu można złożyć 3 różne modele do wyboru. Cały zestaw jest kolorowy, a efekt końcowy cieszy oczy. U nas ta urocza “klockowa” konewka pełna kwiatów i motyli jest ozdobą na parapecie. Oczywiście do czasu, aż córeczka jej nie rozłoży i nie złoży kolejnego modelu 😉

Zestaw 3 w 1 – LEGO Creator Kwiaty w konewce

Jak już wspomniałam jest to kolejny zestaw klocków LEGO, z których można złożyć aż 3 różne modele.  Pierwszym jest zabawkowa konewka z kwiatami i motylami. Warto tu dodać, że płatki kwiatów są ruchome. Kolejną opcją są kwiaty w kaloszu. Na koniec niespodzianka. Z klocków można też złożyć dwa kolorowe ptaki na kwiatowym drążku. 

Ten 420 elementowy zestaw LEGO to nie tylko ciekawa zabawka, ale też dobry pomysł na prezent. Polecamy!

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl / recenzja produktu/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz