LEGO Creator Egzotyczna papuga – recenzja

Już nie raz pisałam Wam, że mój syn uwielbia klocki LEGO. Może układać godzinami, a ilość zestawów jakie mamy w domu rośnie w szybkim tempie 😉 Jednak nie tylko on uwielbia klocki LEGO. Moja córeczka też je bardzo lubi. Dlatego jak zobaczyłam zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga w księgarni TaniaKsiazka.pl od razu pomyślałam o niej. Nawet nie sądziłam, że ten prosty zestaw sprawi jej tyle radości.

LEGO Creator Egzotyczna papuga

W ofercie LEGO można znaleźć same perełki. Dziś kilka słów o zestawie LEGO Creator 3 w 1 Egzotyczna papuga. Moja córka jest nim zachwycona. To świetna propozycja dla dziewczynek. Kolorowe figurki egzotycznych zwierząt nadają się do zabawy (ruchome elementy) lub jako ozdoba pokoju. Córeczka przy składaniu spędziła naprawdę fajnie czas. Nie sądziłam, że ten zestaw aż tak się jej spodoba.

Z czego składa się zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga?

Z klocków można ułożyć trzy kolorowe egzotyczne zwierzęta:

  1. Kolorową papugę, która może obracać ciało, siedząc na gałęzi, a także poruszać skrzydłami i ogonem. Papuga po złożeniu ma 22 cm wysokości, 11 cm długości i 12 cm szerokości. 
  2. Rybę, która unosi płetwy i można nią ruszać w górę i w dół.
  3. Kolorową żabę, która może poruszać kończynami.

Cały zestaw składa się z 253 elementów. Ma dołączoną czytelną instrukcję, dzięki której dziecko bez problemu samodzielnie może stworzyć wybraną figurkę LEGO. Każda „postać” jest kolorowa i ma ruchome elementy. Klocki LEGO Creator to świetna zabawa. Szczerze polecamy 🙂

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz