Książka na wieczór. Uwikłani. Chandler

Uwikłani Chandler książka recenzjaWieczór, chwila relaksu i… dobra książka. Tak, właśnie najlepiej zakończyć dzień. Choć oczywiście można ją też zabrać ze sobą np. na działkę czy do parku. Książka jest dobra na każdą okazję. Zgadzacie się?

Dziś tytuł typowo kobiecy ,,Uwikłani. Chandler” To piąty tom bestsellerowej serii Laurelin Paige. Tym razem poznajemy miłosne perypetie Chandlera Pierca – młodszego brata Hudsona. Młody biznesmen stawia pierwsze kroki w firmie Pierce Industries. Bardzo różni się od swojego starszego brata. Lubi podkreślać swoją odmienność i niegrzeczne cechy osobowości. Tym co go najbardziej interesuje są… kobiety. Nigdy nie widział się u boku „tej jedynej”. Pewny siebie i swojego wyglądu, a także umiejętności łóżkowych pewnego dnia spotyka piękną nieznajomą, która burzy jego doskonały świat.

Genevive, to kobieta pewna siebie, intrygująca i tak różna od poprzednich kochanek Chandlera. Iskrzy między nimi od pierwszego spotkania i to momentami bardzo. Do tego… to pierwsza kobieta, która po upojnej nocy nie uległa „umiejętnością” tytułowego amanta. Co oczywiście jeszcze bardziej go zaintrygowało i zaczęło „ciągnąć” w jej stronę… Czy ten związek ma szansę?  Czy można połączyć biznes, rodzinne zażyłości i namiętność? O tym musicie dowiedzieć się sami.

Ten bestseller, to niewątpliwie lekka i przyjemna propozycja na wieczór, zwłaszcza dla kobiet które lubią takie tytuły jak „50 twarzy Greya„. Choć u Lauren Paige fabuła jest momentami przewidywalna, to… chyba ta lekkość przyciąga i zachęca do czytania.

„Uwikłani. Chandler” Laurelin Paige
Objętość: 296 stron
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz