Ja Wersja 2.0 Poradnik inny niż wszystkie

Ja wersja 2 0 Recenzja książki„Jestem gotowa na wyzwanie!

100% zmiany

Czas na aktualizację”

Czy to kolejny prosty poradnik jak poprawić swoje życie? Nie, to coś o wiele lepszego. Anna Gruszczyńska i Toon De Knock wydali książkę, która naprawdę angażuje czytelnika do działania. „Ja wersja 2.0” to swego rodzaju zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu krok po kroku, wypełniając kolejne zadania możemy zmienić swoje życie.

Książka podzielona jest na rozdziały dotyczące nas samych, relacji i komunikacji z innymi, zdrowia, własnej fizyczności, finansów i kreatywności. Każdy rozdział w książce rozpoczyna wprowadzenie, omówienie problemu i krótki, lecz wypełniony niezbędnymi informacjami tekst, po którym należy wykonać określone zadania. Ćwiczenia mają formę pisemną i rysunkową, stawiają proste pytania, które pomagają nam odnaleźć odpowiedzi w nas samych, w naszych skojarzeniach, reakcjach i motywacjach. 

Najciekawszy dla mnie jest sposób w jaki książka została przygotowana – autorka porównuje nasz umysł i naszą osobowość do smartfonu z zainstalowanymi aplikacjami:

JA, MY, ONI, MOJE CIAŁO, MÓJ SPOKÓJ DUCHA, MOJE FINANSE i KREATYWNOŚĆ

Każda z tych aplikacji wymaga aktualizacji, nadpisania lepszą, nowszą wersją. Aktualizować je należy jedynie raz dziennie. Dzięki temu proces doskonalenia i pracy z książką przebiega etapami, co pozwala osiągnąć lepsze efekty.

Czy polecam tą książkę? Tak. Zdecydowanie jest, to poradnik inny niż wszystkie. Ciekawy, niemonotonny i pięknie wydany, który… motywuje do działania. Takim nowością mówię zdecydowane tak.

„Ja Wersja 2.0” Anna Gruszczyńska, Toon De Knock
Objętość: 256 stron
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Sine Qua Non

taniaksiazka

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz