Konkurs z VITA SIP. Wygraj 3 opakowania słomek VITA SIP Kids.

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was na kolejny konkurs. Konkurs pełen smaku i WITAMIN 🙂 Do wygrania są 3 opakowania słomek do picia VITA SIP Kids. O słomkach pisałam Wam już tuta (klik) Dla przypomnienia:

VITASIP KIDS, to suplement diety sprawiający, że szklanka wody zmienia się w zdrowy, smaczny owocowy napój. W składzie nie znajdziemy cukru, glutenu, laktozy, ani sztucznych barwników czy aromatów. A sama forma podania witamin przypadnie do gustu nie jednemu maluchowi. Słomki dostępne są w 3 smakach: jabłkowym z witaminą C i cynkiem, pomarańczowy – multiwitamina (wersja testowana przez nas) oraz owoce leśne – multiwitamina. Słomki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Należy przestrzegać dzienne dawki spożycia, czyli od 1 do maksymalnie 3 słomek w zależności od wieku dziecka.

Co zrobić, by wygrać 3 opakowania takich słomek?

Dokończ zdanie: „Uśmiech dziecka, to dla mnie…”

Nie musicie się tu ograniczać do kilku słów. Piszcie od serca, piszcie kreatywnie itd. Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. 

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Uśmiech dziecka, to dla mnie…” Nie musicie się tu ograniczać do kilku słów. Piszcie od serca, piszcie kreatywnie itd. Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. 
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 opakowania słomek VITA SIP Kids (smaki wysyłane losowo). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest VITA SIP. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora vitasip Polska oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 26.04.2019 r. do 09.05.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. Marysia says:

  Uśmiech dziecka, to dla mnie promyk słońca,
  który potrafi mnie rozweselać bez końca.
  Osładza każdy dzień jak miód,
  bo jest to po prostu istny cud !

  Akceptuję

 2. SzczęśliwaMama says:

  Uśmiech dziecka jest dla mnie wszystkim. To ten uśmiech budzi mnie co dnia, to ten uśmiech poprawia mi humor, to dzięki niemu mam siłę i motywację by znów wstać. Zaczęło się 4 lata temu. To właśnie ten mały uśmiech (początkowo grymas, zmarszczenie buźki) zmiał moje życie, wywrócił je o 180 stopni. Zmieniło się wszystko NA LEPSZE! Uśmiech dziecka (mojego dziecka) jest dla mnie najważniejszy. Słodkie okruszki wraz z uśmiechniętym synkiem ściskamy paluszki i mamy nadzieję, że nagroda trafi właśnie do nas. Dlaczego? Bo aby uśmiech trwał musi być też zdrowie, a w słomkach VITA SIP KIDS jest go naprawdę wiele. Trzymamy kciuki za wygraną i pozdrawiamy

Dodaj komentarz