Słomki do picia VITASIP KIDS

Dziś przychodzę do Was z recenzją słomek do picia VITASIP KIDS. Recenzją, którą w większości wydały moje dzieci. Bo to ich opinia jest tu najważniejsza. To one oceniły smak i pomysł. Ja tylko to wszystko podsumowałam i dodałam kilka słów od siebie 😉 Jak myślicie, jaka jest opinia moich małych testerów? 😉

Czym są słomki do pica VITASIP KIDS?

Zanim jednak wydamy naszą ostateczną opinię krótko napiszę Wam czy są wspomniane słomki do picia VITASIP KIDS.

VITASIP KIDS, to suplement diety sprawiający, że szklanka wody zmienia się w zdrowy, smaczny owocowy napój. W składzie nie znajdziemy cukru, glutenu, laktozy, ani sztucznych barwników czy aromatów. A sama forma podania witamin przypadnie do gustu nie jednemu maluchowi.

Słomki dostępne są w 3 smakach:

  • jabłkowym z witaminą C i cynkiem,
  • pomarańczowy – multiwitamina (wersja testowana przez nas),
  • oraz owoce leśne – multiwitamina.

Słomki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Należy przestrzegać dzienne dawki spożycia, czyli od 1 do maksymalnie 3 słomek w zależności od wieku dziecka.

Więcej możecie poczytać na fanpage VITASIP Polska

A co o słomkach sądzą moje maluchy i jak się ich używa?

Sam pomysł od razu przypadł do gustu i mi i moim małym testerom. Dlaczego? Otóż dostajemy do ręki witaminy (u nas wersja pomarańczowa multiwitamina) w bardzo ciekawej formie. Już samo opakowanie przykuwa wzrok malców. A potem… potem zaczyna się smaczna „zabawa”.

Wystarczy odpakować słomkę z folii ochronnej, umieścić ją w szklance wody (200-300 ml) i po prostu pić napój przez rurkę. Tak, tak napój. Bo teraz zwykła woda nabiera pysznego smaku 🙂 Zresztą zobaczcie sami na buźki moich maluchów. Chyba widać, że im smakuje 😉

Podsumowując…

Słomki do picia VITASIP KIDS zyskały uznanie moich małych testerów i moje. Żałuję, że nie nagrałam krótkiego filmiku z pierwszego testowania 😉 Zaskoczenie, radość, a po chwili… „Mamo, mogę jeszcze?” „Mamo, teraz zawsze będziemy pili taką wodę? Pycha.” Ciekawy i naprawdę zabawny pomysł, pyszny smak, dobry skład.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz