Konkurs! Wygraj zestaw 4 olejów od SemCo.

Moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do udziału w kolejnych wspaniałym konkursie, w którym do wygrania jest zestaw zdrowych olejów tłoczonych na zimno SemCo (lniany, rydzowy, ostropestowy i dyniowy). Zachęcam Was do udziału w konkursie i odwiedzenia strony sponsora. Warto wprowadzić do swojej diety zdrowe oleje (idealne do sałatek, surówek, koktajli i innych pysznych zdrowych dań).

Co zrobić, aby wygrać zestaw olei od SemCo? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„Dlaczego, to właśnie do Ciebie powinien trafić zestaw olejów SemCo?”

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedź na pytanie: „Dlaczego, to właśnie do Ciebie powinien trafić zestaw olejów SemCo?”
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Zestaw czterech olejów od SemCo (lniany, rydzowy, ostropestowy i dyniowy). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest SemCo UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora SemCo oleje tłoczone na zimno
 6. Konkurs trwa od 10.01.2019 r. do 20.01.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji. Uwaga! Ze względów na przejściowe problemy techniczne i kilka prywatnych wyniki ukażą się 26.01 Za opóźnienia przepraszam.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

zestaw czterech olejów (lniany, rydzowy, ostropestowy i dyniowy)

Print Friendly, PDF & Email

8 comments

 1. patqueenka says:

  Tak na prawdę oleje używam na codzień. Do sałatek, które wręcz uwielbiam i nie wyobrażam sobie dnia bez zjedzenia pysznej sałatki w przerwie między pracą. Także do smażenia, pieczenia i gotowania. Prócz tak codziennych czynności, często używam ich również w celech kosmetycznych, np. Olej z ostropestu jest najlepszym naturalnym środkiem na starzenie się skóry. Olej kokosowy, jako wybielacz zębów i nawilżacz włosów, a olej rydzowy jako przeciwdziałanie wypryskom i zmianom skórnym. Każdy z tych wspaniałych olejów ma niesamowite działanie! Gdyby udało mi się zgarnąć ich zestaw, na pewno wiedziała bym, co z nimi zrobić! Jestem olejo-maniaczką i żadna z ich dobrych właściwości się przede mną nie ukryje!

 2. ikselka iksinska says:

  Witam, na odpowiedz konkuru : „Dlaczego, to właśnie do Ciebie powinien trafić zestaw olejów SemCo?” chciałabym przedstawic swoją sytuację zyciową, a mianowicie z chorobami jakie mam to akurat te oleje pełnią ważą funkcje w odrzywianiu. Jako kucharz doskonale wiem jak i kiedy je stosować, a przy mojej chorobie tym bardziej:) Fajnie by było aby mój post został zauważony. Ikselka

 3. Ewa12332 says:

  Jestem początkującą Panią Domu i dopiero poznaję tajniki gotowania, pieczenia itp. Póki co jest to dla mnie niezwykły świat pełen różnych smaków i zapachów…bardzo bym się ucieszyła gdyby taki zestaw olejów od SemCo trafił właśnie do mnie, bo z tego co wyczytałam to poza walorami smakowymi, są również mega zdrowe dla naszego organizmu. Z ogromną przyjemnością bym się z nimi zapoznała bliżej i chętnie bym poeksperymentowała z nimi i przy okazji nauczyła się czegoś nowego.

 4. Monika says:

  W moim domu nie obejdzie się bez zdrowego jedzenia, a że jestem fanką gotowania i w domu mam kilkoro podżeraczy można powiedzieć że kuchnia działa prawie 24h/dobę 🙂 Albo coś się gotuję, zjada się, lub czeka w przyprawach na pichcenie. Wiadomo, nie ma pysznych, zdrowych przysmaków bez odpowiednio dobranych dodatków, tj jak oleje tłoczone na zimno. Bardzo ucieszymy się jeśli oleje trafią do nas i gwarantuje, że zostaną pyszniutko wylizane z talerzy 🙂

 5. Beata says:

  O olejach różnie mówią – że są tłuste, ludzi tuczą, a ja wiem, że inna sprawa, jeśli Semco się doprawia! Bo oleje tak tłoczone do sałatek wymarzone! Właśnie do mnie winny trafić, by rodzina mogła sprawdzić, jak są zdrowe, smaczne, pyszne – olej w głowie, dobrze myślę!

 6. Monika says:

  Oleje powinny trafić do mnie ponieważ już mam pomysły do czego mogę je wykorzystać, już planuje ciasta, sałatki i potrawy które będę mogła przyrządzić. A jeśli któryś z olejów nie sprawdzi się w kuchni nic się nie zmarnuje – moje kręcone włosy kochają oleje, a mój portfel nienawidzi eksperymentów olejowych na włosach, ponieważ są to najdroższe z kosmetyków stosowanych przeze mnie. Naturalne oleje to coś, czego w kuchni nigdy nie jest za dużo 🙂

Dodaj komentarz