Wyniki konkursu z Gospodarstwo Pasieczne Grzegorz Laudacki

Moi drodzy,

w imieniu swoi i sponsora Gospodarstwo Pasieczne Grzegorz Laudacki  dziękuję Wam za tak liczny udział w konkursie. Tych którym dziś się nie udało zapraszam do kolejnych konkursów (jeden rozpocznie się już jutro 🙂 ). Wybór jak zawsze był trudny. Nie przedłużając nagroda trafia do:

Pani Ewa M. Gratuluję!

Jestem(prawdopodobnie) największą miodo-maniaczką w mazurskiej krainie! Jedzenie tego pysznego nektaru, to dla mnie pasja, obowiązek, a także największy nałóg. Jestem jak Kubuś Puchatek – zresztą w dzieciństwie bardzo inspirowałam się tą postacią z bajki. Kiedy tylko była okazja, to siadałam na srodku pokoju i wyjadałam miód palcami – ku rozpaczy mamy, która musiałam potem czyścić oklejone łóżko i dywan! Chociaż jestem już dorosła, to moja miłość do miodu, jest niezmienna. Z tego też względu ucieszę się, jak dziecko, jeżeli trafi do mnie zestaw prezentowy miodów od Gospodarstwo Pasieczne Grzegorz Laudacki 😀 <3 Bo wtedy będę miała słodką, miodową ucztę! A miód jest dla mnie znany z właściwości rozweselających – sprawia, że organizm staje się fabryką endorfin i wznosi kubki smakowe na słodkie wyżyny smaku! Jeżeli wygrała bym te pyszne miody, to na pewno wykorzystała bym je na wiele sposobów – do ciast, ciasteczek, a nawet do bułeczki z masłem! To było by coś…aż się słodko rozmarzyłam! <3 <3

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz