Knox. Eve Jagger. Recenzja.

Knox. Eve Jagger. Recenzja.

Niesamowita powieść, która wciągnie cię od samego początku i w pełni zaspokoi. Nawet jeśli nie jesteś fanką bejsbolu, Knox sprawi, że zmiękną ci kolana. On wie co robić – na boisku, w łóżku i wszędzie pomiędzy.

– Liz~ Liz’s Reading Life

 

Uwodzą, rozbudzają zmysły… Tacy są mężczyźni wykreowani w powieściach Eve Jagger. “Knox”, to trzecia odsłona z cyklu Sexy Bastard autorstwa Eve Jagger. Konsekwentnie poznajemy dalsze losy bohaterów, nowe intrygi i miłości.

Cooper Knox jest bejsbolistą drużyny New York Yankees. Kieruje się w życiu honorem i lojalnością wobec swoich przyjaciół. Jednak pewna rzecz nie daje mu spokoju… Oczywiście kobieta! Kobieta, o której nie umie zapomnieć, choć przeżył z nią wyłącznie jedną noc. Kobieta o której nikomu nie powiedział. Bohater jest przekonany, że już jej nigdy nie spotka. Jednak, jak to bywa w takich powieściach, gdy wraca w rodzinne strony… Tak, tak pojawia się ONA. Namiętność wraca do nich jak bumerang, jednocześnie jednak przysparzając wielu problemów. Ukrywany związek nie jest prosty. Czy będą na tyle odważni, że zaryzykują i spróbują żyć wspólnie mimo nieprzychylnych opinii innych osób?

Schemat powieści jest oczywiście prosty. Ale… czy sięgamy po takie powieści po to by znaleźć w nich jakąś skomplikowaną fabułę pełną zagadek nie do rozwiązania? Nie. Tego typu książki powinny być po prostu lekkie, przyjemne, powinno się je szybko czytać i dobrze przy tym spędzać czas. I taka właśnie jest książka Eve Jagger. Idealna na spokojne wieczory 😉 Szukając innych nowości zajrzyj na stronę taniaksiazka.pl Polecam.

 

“Knox” Eve Jagger
Objętość: 3542strony
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz