Jaka biżuteria na prezent?

Znalezienie idealnego prezentu to zawsze nie lada wyzwanie. Każda okazja jest inna, a wybór upominku często uzależniony od osobowości i upodobań osoby obdarowanej. Jak więc wybrać prezent idealny, który spełni marzenia i zachwyci żonę, przyjaciółkę czy ukochaną dziewczynę?

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty to najlepszy przyjaciel kobiet.I coś w tym jest 😉 Oczywiście nie musimy iść aż tak daleko. Wystarczy wejść do najbliższego jubilera i już tam możemy znaleźć nie jedną „perełkę”, która zachwyci obdarowaną. W sklepach jubilerskich gabloty wystawiennicze są pełne wyjątkowych błyskotek. Jak wybrać odpowiednią?

Złoto czy srebro?

Niektórzy od razu powiedzą „złoto”. Czy aby na pewno? Po pierwsze wszystko zależy od gustu osoby, którą chcemy obdarować. Jest wiele osób, które noszą wyłącznie srebrną biżuterię. Dlaczego? Bo ma ona tzw. casualowy charakter. Pasuje zarówno do eleganckich, jak i codziennych stylizacji. Kolejną zaletą srebrnej biżuterii jest jej cena, która niewątpliwie jest niższa od złotych odpowiedników. Dlatego wybierając się np. na urodziny koleżanki, która „wpadła w oko” wcale nie trzeba od razu kusić się o złoty naszyjnik. Delikatna srebrna bransoletka lub kolczyki również mogą cieszyć się uznaniem. A panu zostanie coś w zanadrzu w portfelu np. by móc później zaprosić jubilatkę do eleganckiej restauracji lub pokusić się o piękny bukiet kwiatów.

Biżuteria personalizowana

Chcesz by twój prezent był czymś wyjątkowym? Warto ubrać biżuterię we wspomnienia, które przetrwają na zawsze. Żona czy ukochana doceni, gdy na bransoletce zobaczy grawer z inicjałami lub datą przypominającą pierwsze spotkanie. Grawerowana biżuteria to świetny pomysł na spersonalizowany prezent.

Bransoletka, naszyjnik, a może kolczyki?

Bransoletki, to chyba najczęściej kupowana biżuteria na prezent. Czy jest to najlepszy pomysł? To zależy. Na pewno jest ona najbezpieczniejsza.  Nie każda Pani ma przebite uszy. Pierścionek może nie być odpowiedni na niezobowiązujący prezent… Nie zawsze wiemy też jakiej długości łańcuszek kupić. Jednak zanim zdecydujemy się na konkretny rodzaj biżuterii, to warto najpierw poznać gust osoby, którą chcemy obdarować.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz