Jak zwalczyć alergię w 7 dni. Recenzja.

Jak zwalczyć alergię w 7 dni. Recenzja (1)Jak zwalczyć alergię w 7 dni. Recenzja (2)

„Ta książka powstała po to, aby pomóc ci żyć życiem wolnym alergii, aby zapewnić ci możliwość pełnego korzystania z własnego potencjału: energetycznego, fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego, psychologicznego oraz duchowego.”

-Susanne Bennett

Dziś chciałabym polecić Wam książkę doktor Susanne Bennett „Jak zwalczyć alergię w 7 dni”. Zawarte w książce wskazówki (cały program walki z alergią) powstał w wyniku desperackiej walki matki o uratowanie syna. Jak pisze sama autorka „gdyby nie tamte walentynki jakieś dwadzieścia lat temu, nigdy nie zostałabym alergologiem. Nigdy nie dowiedziałabym się, jak można leczyć alergie w sposób naturalny i trwały. Nigdy też nie napisałabym tej książki”. Już na początku książki poznajemy historię synka autorki i całą walkę o jego zdrowie.

Książka została podzielona na siedem dni – siedem rozdziałów. Każdy z nich skupia się na innych aspekcie twojego zdrowia i środowiska, każdy z nich wyjaśnia precyzyjnie, jaki mają one wpływ na powstanie alergii. Stanowczo zachęcam, by rozdziały czytać po kolei i każdego dnia wcielać w życie jak najwięcej wskazówek walki z alergią.”

W każdym rozdziale znajdziemy nie tylko wiele informacji i wskazówek dotyczących różnych alergii, ale przeczytamy również historie ludzi (ich chorób) którym pomogła autorka. Dla przykładu „Chrząkać na mównicy”. Czterdziestodwulatek skarżył się na przewlekły kaszel z nadmiernym wytwarzaniem wydzieliny z nosa, przez co jego głos nabierał nosowego brzmienia. Pani doktor wyeliminowała z jego diety określone produkty, dała wskazówki dotyczące zamawianych w restauracji pokarmów, co dało efekt w przeciągu zaledwie 2 tygodni. Objawy ustąpiły.

Jak zwalczyć alergię w 7 dni. Recenzja (4) Jak zwalczyć alergię w 7 dni. Recenzja (3)

„Niniejsza książka zawiera praktyczne instrukcje, które wyjaśniają, jak krok po kroku dotrzeć do przyczyn alergii i wprowadzić proste, ale bardzo konkretne zmiany zapobiegające ponownemu wystąpieniu objawów. Brak konieczności przyjmowania leków pozwala nie tylko na ograniczenie, ale również wyeliminowanie potencjalnych skutków niepożądanych. Jak się przekonamy, niekiedy leki stanowią wręcz jeden z aspektów problemu z alergią – a nie jego rozwiązanie.”

„Skutki opisanych w książce prostych zmian utrzymują się do końca życia. Dzień po dniu stanowią dla nas źródło wsparcia i siły, sprzyjając naszemu dobremu samopoczuciu fizycznemu, eliminując objawy alergii i wzmacniając naturalne zdolności regeneracyjne naszego organizmu. Wdrożenie założeń 7-dniowej walki z alergią pozwala dotrzeć do jej przyczyn i umożliwia zregenerowanie się organizmu. Nasze ciało odzyskuje odporność i na zawsze uwalnia się od objawów alergii”.

Czy polecam książkę? Zdecydowanie tak. Dużo cennych informacji napisanych w sposób jasny, prosty i przystępny dla każdego.

 

„Jak zwalczyć alergię w 7 dni” Susanne Bennett
Objętość: 326 strony
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Laurum

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz