Wyniki konkursu z Teekanne

konkurs_Teekanne_wyniki

Moi drodzy,

28 lipca wraz z TEEKANNE zaprosiłam Was do udziału w herbacianym konkursie. Zadanie było proste:

„Zgłoś swój ulubiony przepis śniadaniowy lub deser, do którego idealnie będzie pasowała jedna z herbatek TEEKANNE” (nie zapomnij napisać, którą herbatkę polecasz)

Jak zwykle liczba i jakoś Waszych zgłoszeń była wspaniała. Zaskakujecie mnie ciągle swoimi pomysłami 🙂 Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora nagród za tak liczny udział w konkursie. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń musiałam Was poprosić o chwilę cierpliwości, ale… już są wyniki 🙂

Pani Kamila E. za buraczany omlet idealny do herbaty TEEKANNE Forest Fruits. Wspaniałe śniadanie, które warto serwować z każdym smakiem herbaty.

Zgłoszenie Pani Kamili E.

Pani Sandra J. za pyszną i prostą babkę orzechową – takie ciasta najlepiej smakują z herbatkami TEEKANNE

babka orzechowa

Pani Magda B. za mini serniczki na spodzie z ciastek oreo, z białą czekoladą i świeżymi owocami. Pani Magda twierdzi, że najlepiej smakują z herbatę „Forest Fruits” TEEKANNE, która doskonale podkreśla ich smak. Ja myślę, że smakują wybornie z każdą herbatą 😉

Mini serniczki zgłoszenie Pani Magdy B.

Gratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl lub za pośrednictwem Facebook (wiadomość prywatna). Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki nagród. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski.

P.s. Większość pysznych zdjęć wraz z przepisami znajdziecie tutaj (klik) Jeśli którego zdjęcia nie ma w galerii, to proszę się nie martwić na pewno się pojawi.. Zaznaczę tylko, że w wyłonieniu zwycięzców brały udział wszystkie prawidłowo zgłoszone przepisy (na blogu lub Facebook). Ich brak w galerii wynika tylko z faktu mojego ostatnio dość uszczuplonego czasu ?Również przepisy bez zdjęć które znajdziecie tutaj (klik) i tutaj (klik) były brane pod uwagę. Wybór był naprawdę trudny.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział w konkursie i… zapraszam na kolejne ?

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz