Jak dobrze wypaść na randce? O czym rozmawiać z dziewczyną?

Wybierając się na pierwszą randkę, każdemu z nas towarzyszy drobny stres, czy to taki który przejawia się bóle brzucha, drżeniem rąk czy nawet problemem z wysłowieniem się. Nie na wszystko da się niestety zaradzić, są jednak pewne metody, które pozwolą nam uspokoić swoje nerwy na tyle, by wypaść jak najlepiej. Jaka jest najlepsza rada w takiej sytuacji – przygotowany zestaw, zawierający pytania do dziewczyny, które niejednokrotnie uratują was przed niezręczną ciszą.

Oczywiste jednak jest to, że nie każde pytanie jest odpowiednie na każdą okazję. Skąd więc wiedzieć jakie pytania możesz zadać, a jakie Twoja towarzyszka może uznać za odpowiednie? Jest to dość proste do określenia, wystarczy dane pytania podzielić w odpowiednie kategorie i wiedzieć, w jakim momencie je wykorzystać.

Jakie pytania wybrać, by wypaść jak najlepiej?

Randka to taki moment w Twoim życiu, w którym musisz postawić wszystko na jedną kartę. Niech tą kartą będzie Twoja pewność siebie. Nie bój się pytać! Pamiętaj, że to Ty jesteś osobą, która ma największy wpływ na przebieg spotkania oraz to jak druga osoba Cię zapamięta. Oto pytania do dziewczyny, które zagwarantuję Ci głębsze zainteresowanie Twoją osobą.

Ciekawe pytania, które powiedzą Ci o niej więcej!

Dobrze, ale jakie ciekawe pytania do dziewczyny możemy przygotować sobie przed randką, skoro nic o tej kobiecie w zasadzie nie wiemy? To fakt, każdy jest inny i każdy ma inne doświadczenia, o których może nam opowiedzieć. I to właśnie powinno być Twoim celem. Dobieraj pytania w taki sposób, by zechciała Ci o sobie opowiedzieć więcej. Zapytaj o doświadczenia, które mogą was połączyć. Pamiętaj o jednym – bądź konkretny, pewny siebie i wyluzowany.

Jaka była najgorsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałaś?

A jaka jest najbardziej nieoczywista rada, którą możemy Ci przekazać? Pytaj o to, co wzbudzi w niej zarówno zaciekawienie oraz wpłynie na to, że będziesz bardziej tajemniczy w jej oczach.

Kreatywne pytania – spróbuj podtrzymać zaciekawienie!

Trafne pytania to jednak nie wszystko, co jest potrzebne, by obudzić zaciekawienie w kobiecie. Jest na to jeden, prosty przepis – słuchaj, pytaj i opowiadaj. Bądź zaciekawiony i uważny, a to z pewnością zapewni Ci poczucie atrakcyjności w jej oczach. Pamiętaj, że tematy rozmowy nie muszą bazować na skrajnościach – nie pytaj o to, w jakim zawodzie pracuje albo to czy wierzy w przeznaczenie, postaw na coś niebanalnego.

Jaki temat rozmów jest przez Ciebie najbardziej znienawidzonym i dlaczego właśnie on?

Nim bardziej zawiłe pytanie – tym cenniejsze! Pokaż, że masz wyobraźnie, a rozmowa wcale nie musi być schematyczna. Nawet na pierwszej randce można dobrze się bawić.

Pytania trudne – zaskocz ją!

Jak znaleźć równowagę pomiędzy tematami niełatwymi a uszanowaniem jej strefy komfortu? Przede wszystkim czytaj sygnały, które ona Ci wysyła – niezależnie od tego czy są one słowne, czy też są mową jej ciała. Jeśli czujesz, że to jest ten moment, w którym trudne pytanie nie zostanie odebrane jako nachalność – zadaj je. Czasami warto zaryzykować, by zapaść w czyjej pamięci na dłużej?

Moment w Twoim życiu, który wpłynął najbardziej na to, jakim człowiekiem obecnie jesteś?

Nie wszystkie pytania do dziewczyny muszą być ostrożne, delikatne i dość płytkie. Spróbuj się zagłębić w to, co kryje w sobie. Pokaż jej, że Ty również masz dużo, ciekawych historii do opowiedzenia.

Śmieszne pytania – znajdź moment, by przełamać powagę!

Jaka jest najlepsza rzecz, jaka może wydarzyć się na randce? Podczas każdej interesującej rozmowy powinno być miejsce na śmiech. W końcu to on uruchamia produkcję endorfin, które powszechnie postrzegane są jako hormon szczęścia. Gwarantujemy Ci, że zadanie pytania, które wywoła na jej twarzy, chociaż uśmiech to będzie najlepsza decyzja, jaką mogłeś podjąć. Momentalnie zyskasz w jej oczach!

Jaka jest Twoja ulubiona sytuacja z dzieciństwa, której wspomnienie wciąż wywołuje w Tobie falę śmiechu?

Śmiech to nie tylko zdrowie, ale też najskuteczniejszy sposób na przełamanie pierwszych lodów. Znajdź temat, który pozwoli wam na odrobinę rozbawienia. Ona na pewno to doceni. W końcu, jak pokazują badania – rozrywkowość jest najczęściej poszukiwaną męską cechą przez kobiety.

Krótkie podsumowanie

Gdybyś mógł posiąść wiedzę o tym, jaka jest najlepsza rada, która zapewniłaby Ci poprawę kontaktów z kobietami, czy nie chciałbyś jej poznać? Ciekawe pytania do dziewczyny mogą zapewnić ci ciągłość rozmowy oraz jej łatwy i przyjemny przebieg. W końcu jak randka może się nie powieść, gdy w Twoim rękawie jest pełno Asów? Uwierz w siebie. Masz wszystko, co potrzebne, by zabłysnąć w jej oczach.

Więcej na temat rozmów z kobietami i tematyki randkowania znajdziesz na: https://www.udanarandka.com/pytania-do-dziewczyny/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz