Inteligentny robot od Funny Toys for Boys

Szukacie wyjątkowej zabawki na prezent na Święta? Wasze dzieci fascynuje technologia i robotyka? A może szukają zabawnego przyjaciela? Wraz z moimi dziećmi polecamy Wam dziś inteligentnego robota od Funny Toys for Boys. Zabawka, która skrada serce i wywołuje duży uśmiech na twarzy.

Inteligentny robot od Funny Toys for Boys

Inteligentny robot od Funny Toys for Boys to zabawka o bogatym zakresie funkcji. Zabawka, która już po wyciągnięciu z pudełka wywołuje ogromną radość i uśmiech na twarzy dziecka. Bo któż nie chciał by mieć takiego fajnego robota przyjaciela. Robocik chodzi we wszystkich kierunkach, tańczy do 5 piosenek, gra i robi najróżniejsze miny. Świetnie sprawdzi się na prezent, zwłaszcza dla dzieci, które fascynuje technologia i robotyka.

Inteligentnego robota można kupić tutaj: https://kupzabawke.pl/

Kontroluj, programuj i baw się jak lubisz!

Inteligentny robot od Funny Toys for Boys ma rozbudowany kontroler sterowania z takimi funkcjami jak: poruszanie lub jazda się w dwóch trybach prędkości, patrol, kontrola ruchów głowy i ekspresja twarzy, 5 trybów tanecznych czy wybór języka robota. Dodatkowo, po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, można aktywować funkcję reagowania na klaskanie lub dotyk. Jednak to nie wszystko! Robot posiada też tryb programowania (aż 50 akcji), który polega na tworzeniu sekwencji poleceń, które robot zapamięta i odtworzy, np. konkretne ruchy.

Dodatkowe informacje

Robota ładuje się przez załączoną do zestawu ładowarkę. Baterie AAA+ potrzebne są jedynie do pilota. Zabawka jest bezpieczna, nie ma ostrych lub wypadających części. Dedykowana jest dla dzieci 3+. Jednak gdy robot zaczyna tańczyć, robić swoje miny, to nawet dorosły zacznie się śmiać. To świetna zabawa dla wszystkich dzieci.

Wraz z synkiem i córeczką – szczerze polecamy! 🙂

(Córce, choć większa, też się podoba ;))

Wpis we współpracy z Artyk.pl

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz