Dwanaście słodkich miesięcy Kasi Guzik – recenzja

Dziś kilka słów o wyjątkowo pyszne książce kucharskiej Kasi Guzik „Dwanaście słodkich miesięcy”. Kasię Guzik większość pewnie kojarzy z jej bloga „Gotuję, bo lubię!”. Jest to jej pierwsza książka kucharska, w której znajdziecie ponad 100 niepublikowanych wcześniej przepisów na wspaniałe desery. Wszystkie przepisy zostały ułożone miesiącami, żeby ułatwić dobór sezonowych składników oraz dopasować je do różnych okazji i świąt.

Książka zachwyca już od okładki. Piękne wydanie i te niesamowite zdjęcia. Już po ich obejrzeniu ma się ochotę na wypróbowanie kolejnego przepisu.

Książkę Kasi Guzik „Dwanaście słodkich miesięcy” można polecić każdemu. Przepisy są na tyle zróżnicowane, że znajdą w nich coś dla siebie zarówno bardziej doświadczenie „cukiernicy”, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w kuchni. Tu polecam np. proste desery, faworki czy też muffinki. Mnie osobiście najbardziej zachwycają bajeczne torty Kasi. Te zdobienia, smaki, warstwy… aż chce się jeść. Książka na pewno na stałe zostanie w mojej domowej biblioteczce i będzie pyszną słodką inspiracją. 

„Dwanaście słodkich miesięcy” Kasia Guzik
Objętość: 280 stron
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz