Skuteczne formy reklamy, czyli co się sprawdza

Ostatnio wraz z przyjaciółmi oglądaliśmy w internecie śmieszne reklamy. Widzieliście je kiedyś? Jeśli nie, to polecam na poprawę humoru 😉 I choć, to była czysta rozrywka, to chwilę po tym seansie rozpoczęła się naprawdę poważna dyskusja. Temat była skuteczna forma reklamy. Co się tak naprawdę sprawdza? I tu chciałabym spytać o to również Was. Ja poniżej zamieszczam nasze krótkie podsumowanie. Ale może Wy pomożecie coś dopisać do tej listy?

Tradycyjne formy reklamy

Wśród wielu pomysłów należy wymienić te najbardziej znane i tradycyjne, jak ulotki, broszury czy foldery. To prosta, przystępna forma reklamy za niewielkie pieniądze. Sprawdza się od lat.

Oklejanie samochodów i gadżety

Bardzo dobrym pomysłem na reklamę danej firmy jest oklejenie samochodu służbowego. W ten sposób reklama może dotrzeć w szybki sposób nawet do wielu osób. Bo przyznajcie sami czy nie odwrócicie głowy za ciekawie obklejonym samochodem? 😉

Kolejnym dobrym i sprawdzonym sposobem na reklamę firmy są gadżety reklamowe, jak długopisy, notesy, kalendarze (mój mąż ostatnio przywiózł ich sporo), teczki itd. Osobiście dodałabym do tej listy cukierki reklamowe (naprawdę świetny, a do tego pyszny pomysł !).

Nowoczesne formy reklamy

To oczywiście reklama w internecie (na blogach, stronach, serwisach społecznościowych itd). Ale również np. kasetony reklamowe. Myślę, że nie raz się z nimi spotkaliście, zwłaszcza jak mieszkacie lub odwiedzacie większe miasta. Taka forma reklamy jest zauważalna o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od panujących warunków.

Co byście dopisali do tej listy? A może znacie jakieś bardziej oryginalne pomysły?

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz