Droga do ciebie Kandi Steiner – recenzja

Zastanawialiście się kiedyś, co odpowiedzielibyście, gdyby zapytano Was „Co cię uszczęśliwia?” Z tym właśnie pytaniem musieli zmierzyć się bohaterowie książki Kandi Steiner „Droga do ciebie” Gdy sięgałam po tą powieść nie spodziewałam się aż tylu emocji, czegoś tak dobrego i wciągającego, czegoś co czyta się jednym tchem, podczas gdy momentami łzy cisną się do oczu. Takie książki dla kobiet właśnie lubię.

„To nie śmierć jest przerażająca. Przerażające jest życie, które wiedzie się, tak naprawdę nie żyjąc, oddychanie bez celu, istnienie bez sensu”.

Główną bohaterka książki jest Cooper. Młoda dziewczyna, która pracuje w przydrożnym barze w Alabamie. Dziewczyna, która nie ma w życiu łatwo. Jej rodzina nie stroni od alkoholu, narkotyków. Do tego ten straszny wypadek… Nic dziwnego, że Cooper marzy o tym, by wyrwać się z tego miejsca. Pewnego dnia w pracy spotyka mężczyznę, który zadaje jej tylko jedno pytanie. Brak odpowiedzi jest iskrą do dalszych działań i wspólnej podróży. Z pozoru tych dwojga nie łączy nic, jednak wspólna wyprawa do Waszyngtonu staje się czymś o więcej niż tylko przemierzaniem drogi do celu. Bohaterowie zaczynają się poznawać. Siebie i swoje lęki, emocje, życie, problemy… Co z tego wyniknie? To musicie się już dowiedzieć sami.

Historia Cooper i Emery’ego hipnotyzuje, ściska za serce, wywołuje wiele emocjo. Tu znajdziecie i uśmiech i łzy. Tu znajdziecie wszystko.Szczerze polecam Wam tą książkę. Udajcie się z Cooperem i Emerym w podróż, podróż inną niż wszystkie.

„Droga do ciebie” Kandi Steiner

Objętość: 360 stron
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Kobiece

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz