Konkurs z Explosia Coffee. Wygraj 2 kawy i herbatę.

Witajcie moi drodzy,

dziś mam dla Was wspaniały konkurs, w którym do wygrania jest pyszny zestaw: 2 kawy i herbata od Explosia Coffee. Dla mnie nie ma dnia bez kawy i herbaty 🙂 Jeśli Wy też tak macie, to zachęcam Was do udziału w zabawie i… zostawiam Wam

kod rabatowy upoważniający do

zniżki 15% na wybrany asortyment z oferty Explosia Coffee

na hasło „okruszki”

A wracając do konkursu… Zadanie jak zawsze jest proste 🙂

Odpowiedz: Kawa czy herbata? Co bardziej kochasz i dlaczego?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz: Kawa czy herbata? Co bardziej kochasz i dlaczego?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Nagrodą w konkursie jest zestaw: 1 x Caffe Intenso 250g, 1 x Brasiliana 250g, 1 x herbata z Rwandy (czarna lub zielona do wyboru) 100g Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Explosia Coffee UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Explosia Coffee oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 22.04.2020 r. do 03.05.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Żaneta Szymańska says:

  Poranna kawa ⛾ z rana jak do obiadu śmietana, od kąd jestem mamą dwóch szatanków, jestem na większych obrotach dlatego kawa nr 1

 2. Doris says:

  Kawa – zdecydowanie!
  Podana przez męża na śniadanie,
  lub jako tiramisu nasączenie,
  moje ukochane, rozpustne marzenie 😉

Dodaj komentarz