Czy warto kupić meble kuchenne na wymiar?

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Często mówimy się wręcz, że jest jego sercem. Dlatego powinna być nie tylko pięknie urządzona, ale też funkcjonalna i wygodna. Jak ją urządzić by spełniła wszystkie nasze potrzeby? Czy gotowe zestawy mebli to dobre rozwiązanie? A może lepiej postawić na meble kuchenne na wymiar?

Czy gotowe meble ze sklepu to dobry wybór?

Gotowe zestawy mebli mają korzystną cenę i są dostępne od ręki.  Jeśli nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań i szukamy czegoś na już, to możemy być zadowoleni z takiego zakupu. Jednak są też wyraźne wady tego rozwiązania. Kuchnie bywają różne – małe, duże, wąskie, a nawet bardzo niewymiarowe. Takie gotowe meble nie zawsze będą do nich pasować. Szafki mogą okazać się za szerokie, a niektóre wręcz niepotrzebne. Może zostać jakaś luka lub nieestetycznie wyglądający kont. Gotowe zestawy mebli nigdy nie będą idealnie dopasowane do naszego pomieszczenia. Do tego zmuszeni będziemy do wyboru mebli z obecnej oferty, w której być może nie ma naszych ulubionych zestawień kolorystycznych. Jeśli oczekujemy czegoś więcej, chcemy by nasza kuchnia była w pełni funkcjonalna, by każdy kont był dobrze zagospodarowany, a całe pomieszczenie było urządzone zgodnie z naszym gustem, to zakup gotowych mebli nie będzie dobrym wyborem. 

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Coraz więcej osób decyduje się na zamawianie mebli przygotowanych na wymiar. Dlaczego to rozwiązanie jest takie popularne? Dla wielu kuchnia to serce domu. Miejsce, w którym spędza się naprawę dużo czasu. Dlatego powinna być nie tylko funkcjonalna, wygodna, ale też gustownie urządzona. Wybierając meble kuchenne na wymiar możemy to spokojnie osiągnąć. Tu wszystko może wyglądać dokładnie tak jak sobie to wymarzyliśmy. Ogranicza nas jedynie… zasobność portfela 😉 Zamawiając meble na wymiar możemy urządzić nawet najbardziej wymagające i nietypowe pomieszczenia. Skosy, wnęki czy niewielki metraż. Mając odpowiednio dopasowane meble możemy dobrze zagospodarować każdą przestrzeń. Do tego możemy dowolnie dopierać materiały, kolory, blaty, wysokości szafek czy rodzaje szuflad.  We wszystkim pomogą nam fachowcy. Precyzyjny pomiar kuchni, dostosowany do naszych wymogów projekt i meble najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że kuchnia marzeń może być jak najbardziej rzeczywista.

Gotowe czy na wymiar? Co wybrać?

Jeśli spędzamy w kuchni sporo czasu, chcemy by cieszyła nasze oczy i była w pełni dopasowana do naszych potrzeb, to wybór wydaje się oczywisty. Gotowe meble nie spełnią naszych oczekiwań. Tu musielibyśmy pogodzić się z standardowymi rozwiązaniami. Kuchnia marzeń, to kuchnia przygotowana typowo pod nasz gust. Materiały, kolory, rozmieszczenie i odpowiednie dopasowanie mebli. To osiągniemy wyłączenie zamawiając meble na wymiar.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz