Konkurs z DlaSmaku – wygraj voucher na zakupy

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału we wspaniałym konkursie. Konkursie idealnym dla wielbicieli słodkości. Do wygrania aż 3 vouchery na zakupy w sklepie DlaSmaku – sklep z akcesoriami do pieczenia i dekoracjami cukierniczymi. W tym miejscu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do stworzenia wyjątkowych słodkich wypieków czy deserów. Wraz ze sponsorem zapraszam Was do udziału w zabawie.

Zadanie konkursowe jest proste:

Napisz dlaczego nagroda powinna trafić do ciebie.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, słodkie przepisy, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego nagroda powinna trafić do ciebie.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, słodkie przepisy, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda:  3 vouchery o wartości 100 zł na cały asortyment sklepu https://dlasmaku.com.pl/ (wysyłka do osób, które wygrają voucher jest darmowa). Wygrywają 3 osoby. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 5. Sponsorem głównej nagrody jest DlaSmaku. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora DlaSmakupl oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 18.05.2021 do 30.05.2021 (włącznie). Uwaga! Konkurs przedłużony do 03.06.2021 (włącznie) Powody techniczne (zgłaszane problemy) + moja choroba i brak promocji konkursu
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Edit: Wyniki zostaną ogłoszone do 10.06.2021 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej matleen@gazeta.pl lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. małgorzata says:

  Parapetówka u mnie się szykuje ,już menu planuję.
  Ale jak wiadomo najpierw je się oczami ,ważne więc z jakimi podane jest akcesoriami. Piękna patera i tort dech zapiera. Pięknie tak udekorowany jakby był namalowany.
  Ale gdy ma się ze sklepu Dla Smaku „pomocników”
  nie braknie zachwytu okrzyków. A pierwsza impreza udana gwarancja miłego mieszkania

 2. Małgorzata P. says:

  Znacie film „Nieodparty urok”? Opowiada o młodej restauratorce pozbawionej talentu kulinarnego, która zaczyna wspaniale gotować dzięki pomocy… magicznego kraba. Cóż, ja nie mam restauracji, ale w filmie o moim życiu rolę kraba mógłby odegrać voucher do sklepu DlaSmaku – jestem pewna, że dzięki niemu moje wypieki nabrałyby nieodpartego uroku 🙂 Wśród szerokiego asortymentu produktów z pewnością znalazłabym wszystko, czego potrzebuję, by zamienić moją kuchnię w czarodziejską pracownię, w której powstawałyby słodkości godne najbardziej wymagających podniebień – cudowne torty, puszyste kremy i niepowtarzalne babeczki.

  Akceptuję.

 3. Małgorzata P. says:

  Drogi Voucherze do DlaSmaku!
  Słyszałam, że rozglądasz się za kimś, kto będzie potrafił w pełni wykorzystać Twoje możliwości – nie musisz szukać dalej! Obiecuję, że z Twoją pomocą urządzę niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla mojej Mamy, pełne słodkich przysmaków, które do tej pory jedynie podziwiałam na cudzych zdjęciach albo za szybą cukierni, nie wierząc, że potrafiłabym wyczarować takie cuda własnymi rękoma. Twoja obecność dodałaby mi pewności siebie i odwagi do kulinarnych eksperymentów. Może nawet spróbowałabym wykonać jakieś ozdoby z masy cukrowej!
  Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?
  Z pozdrowieniami,
  M.

  Akceptuję.

Dodaj komentarz