Co kupić dziecku na Mikołaja?

Święta coraz bliżej. Najpierw Mikołaj, a później Boże Narodzenie. Zanim zaczniemy ubierać męża lub znajomego w czerwony strój Mikołaja, stroić świąteczne drzewko, szykować aromatyczne potrawy i śpiewać kolędy, wcześniej warto zastanowić się nad prezentami dla najmłodszych domowników. Jak wiece mam dwójkę kochanych maluchów. One są dla mnie całym światem. Uwielbiam ten radosny uśmiech na ich twarzach, gdy otwierają mikołajowe paczki. Dla mnie najlepsza jest świąteczna atmosfera, ale… wiadomo, dzieci lubią prezenty.

Co w tym roku znajdą pod poduszką?

„Święty Mikołaj” dobrze się spisał i wybrał zabawki od Artyk.pl Firma zajmuje się produkcją zabawek już od 30 lat i… robi, to świetnie. Wie, co dla maluchów najlepsze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci ciągle ulepsza ofertę, dlatego stawia na rozwój własnych marek:

  • NATALIA COLLECTION,
  • E-EDU,
  • EDU&FUN,
  • FUNNT TOYS FOR BOYS,
  • ARTYK GAME,
  • MAX SPORT.

Z bogatej oferty wybrałam kilka zabawek, które na pewno wywołają wiele radości. Jak wiecie kocham piec i gotować, a moje maluchy dzielnie mi w tym pomagają. Tak samo, jak dzielnie gotują też swoim zabawkom. Ileż razu w ich pokoju powstawała światowej sławy restauracja lub domowa kuchnia. Dlatego wybrałam dwie wspaniałe zabawki dźwiękowe idealne do dziecięcej kuchni:

Każda zabawka jest świetnie wykonana. Ma ruchome elementy i do złudzenia przypomina oryginalne produkty. Dodatkowo zarówno kuchenka mikrofalowa, jak i zestaw – czajnik i toster, mają wbudowane elementy dźwiękowe i świetlne, które a pewno ucieszą maluchy. Bo czyż nie jest fajnie, gdy czajnik wydaje dźwięki gotującej wody i do tego się świeci? 😉 Dzieci, to lubią, oj lubią 🙂

Poza wspaniałymi kuchennymi zabawkami mam coś jeszcze do tulenia 😉 Interaktywny Jeżyk Julek Ten sympatyczny zwierzaczek ma dużo do powiedzenie. Mówi 7 wierszyków, 7 fraz i śpiewa 4 wesołe i skoczne piosenki. Ma bardzo przyjazny głosik i wyraźnie artykułuje słowa.

Ma 3 sensory – po jednym w każdej łapce:
prawa łapka – wierszyki
lewa łapka – piosenki
prawa nóżka – wesołe melodie
lewa nóżka – włącznik / wyłącznik
 
Bez aktywności, jeżyk mówi papa i sam się wyłączy. To wspaniała zabawka dla najmłodszych maluszków. Tych wyjątkowo małych nauczy naprawdę wielu rzeczy, dla tych ciut większych (jak mój synek) może stać się najlepszym przyjacielem.
 
Niedługo postaram się Wam pokazać więcej zdjęć z jeżykiem i innymi zabawkami. Ale pozwolicie, że do Mikołaja zachowam tajemnicę 😉 Nie chcę psuć maluchom niespodzianki i magi świąt 😉
P.s. To nie wszystkie zabawki jakie w tym roku im wręczę. Są jeszcze piękne interaktywne lalki. Ale o tym napiszę Wam w innym poście 🙂

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz