Bazy pod makijaż od Revers Cosmatisc

Odpowiednia baza pod makijaż decyduje niekiedy o jego sukcesie. Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o bazie, a właściwie aż trzech różnych bazach pod makijaż od Revers Cosmetisc. 

www.reverscosmetics.pl

Firma Revers Cosmetisc zadbała o to, by każda z nas mogła wybrać odpowiedni dla naszych potrzeb produkt.

Silikonowa baza pod makijaż MINERAL PERFECT SILICONE MAKE-UP BASE

Ta baza ma działanie wygładzające, matujące i utrwalające. Jej lekka, pielęgnacyjna formuła zawierająca olejki silikonowe przygotowuje skórę do nałożenia fluidu lub pudru, zapewniając ich równomierne rozprowadzenie bez uwydatniania zmarszczek. Baza łatwo i przyjemnie się rozprowadza, nie obciąża skóry, skóra faktycznie wydaje się gładsza, jest lekko zmatowiona. Bardzo dobry produkt.

Korygująca baza pod makijaż MINERAL CORRECTING MAKE-UP BASE

Baza koryguje zaczerwieniania i niedoskonałości cery. Skóra staje się gładsza, a popękane naczynka i rozszerzone pory mniej widoczne.Tak jak poprzednio i tą bazę naprawdę łatwo i przyjemnie się aplikuje.

Rozświetlająca baza pod makijaż MINERAL ILLUMINATING MAKE-UP BASE

Baza delikatnie rozświetla cerę, optycznie poprawiając jej wygląd, skóra po zastosowaniu jest gładka. Tą bazą również można zatuszować lekkie niedoskonałości. Prosta i przyjemna aplikacja kosmetyku.

 

Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu silikonowa baza pod makijaż, choć i dwie pozostałe mają swoje zalety jednak używam je rzadziej (, gdy zajdzie taka potrzeba). Produkty są wydajne, łatwo się je nakłada i rozprowadza i co najważniejsze efekty faktycznie są zauważalne. Polecam.

 

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz